Deweloper Graz Deweloper Szczecin
Graz Deweloper

Graz Deweloper to nowoczesna firma deweloperska wychodząca naprzeciw oczekiwaniom klientów, łącząc tradycje rodzinne z działaniem zespołowym buduje silną stronę swoich kompetencji biznesowych. Firma kładzie olbrzymi nacisk na kontynuację tradycji rodzinnej i dostarczanie świeżego ducha w kadrze firmy.

Inwestycjami budowlanymi Graz Deweloper zajmuje się nieprzerwanie od 1981 roku. Działam na terenie Szczecina i okolic, gdzie cieszy się ugruntowaną i utrwaloną przez lata pozycją na rynku oraz zaufaniem klientów.

U podstaw działalności jest rzetelność w najwyższej formie, jakość na najwyższym poziomie. Deweloper stosuje nowoczesne rozwiązania projektowe i technologiczne. Wieloletnie doświadczenie nauczyło go spełniać oczekiwania odbiorców mieszkań i domów, zarówno pod względem architektonicznym, zastosowanych technologii, jakości i terminowości wykonawstwa.

Prowadząc działalność w sposób potwierdzający wiarygodność poprzez organizację spółki jawnej, deweloper zapewnia klientów o pełnej odpowiedzialności za swoje prace.

Wiedza pozyskana w toku działalności deweloperskiej pozwala firmie zapewnić uczciwą, rzetelną i fachową obsługę transakcji. Deweloperowi zależy na budowaniu zaufania i trwałych relacji z klientami, o czym świadczy wielokrotna droga sprzedaży inwestycji mieszkaniowych powracającym klientom.

Dane adresowe
Adres: Pl. Zgody 1/A
Kod: 70-472
Miasto: Szczecin
Województwo: zachodniopomorskie
Dane kontaktowe
www
Sprawdź promocje
Osiedle Gruszkowe

Graz Deweloper

Wołczkowo, Dobra

Powierzchnia: 167,5 m2 - 167,5 m2
Pokoi: 5 - 5
lista domów : zapytaj dodaj do schowka Pokaż na mapie

Wyślij zapytanie o dom lub mieszkanie

 

JEDNO zapytanie = WIELE ciekawych ofert
Województwo
Szukam mieszkania/domu
Lokalizacja nieruchomości
 
Typ nieruchomości*
Miejscowość*
0.53