RED Real Estate Development Sp. z o.o.


W związku z zaleceniami Ministra Zdrowia

o ograniczeniu bezpośrednich kontaktów w sferze publicznej informujemy Państwa,

że pracownicy naszego biura sprzedaży będą do Państwa dyspozycji telefonicznie pod numerem:

+48 517 112 112

(pon. - pt. 9:00 - 18:00 oraz sob. 10:00 – 14:00).

RED Real Estate Development to międzynarodowa firma, która ma na swoim koncie wiele interesujących inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych w miastach takich jak: Boston, Nowy Jork, Chicago czy Antwerpia. Ogromne doświadczenie i pasja pozwoliły stworzyć równie atrakcyjne kompleksy mieszkaniowe na terenie naszego kraju. Do 2014 roku deweloper oddał ponad 700 funkcjonalnych mieszkań, zlokalizowanych w trzech inwestycjach: Osiedle Alpha (Warszawa), Red Park (Poznań) oraz Nowa Papiernia (Wrocław). Obecnie wszystkie te realizacje poszerzane są o kolejne etapy. Poza oryginalnymi budynkami mieszkalnymi, firma stworzyła także blisko 2 600 m2 powierzchni usługowych. 
 
Na sukces inwestycji RED Real Estate Development składa się kilka czynników. Jako jeden z najważniejszych należy wskazać atrakcyjne lokalizacje, zapewniające mieszkańcom bezpieczeństwo i dogodny dojazd do innych części miasta. Deweloper nie tylko wybiera interesujące dzielnice, ale także stara się odkryć w nich piękno i wykorzystać wszystkie ich atuty z myślą o komforcie klientów. Ponadto stosowanie sprawdzonych, ekologicznych materiałów i współpraca z rzetelnymi partnerami, pozwala na tworzenie budynków o najwyższym standardzie. 
 
Zdobyta na przestrzeni lat wiedza sprawia, że RED Real Estate Development podejmuje się nawet najbardziej odważnych inwestycji, gwarantując jednocześnie solidność i staranność w atrakcyjnej cenie. 

Rekomandacja dla dopoznania.pl


"Portal stanowi dla nas skuteczne wsparcie sprzedażowe – jest dobrą platformą do reklamy, a oferta jest zawsze dostosowywana do naszych potrzeb. (...) Obserwując utrzymujący się i niesłabnący wysoki poziom usług świadczonych przez portal dopoznania.pl, polecamy go innym firmom związanym z rynkiem pierwotnym."

 

Teresa Witkowksa,

Dyrektor Sprzedaży

Warszawa, al. Jerozolimskie 53/120

00-697 Warszawa
mazowieckie

797 ... Pokaż numer
www

Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Red Park - etap IV

RED Real Estate Development Sp. z o.o.

Poznań, Wilda , Dębiec

Powierzchnia:49,55  - 56,03 m2
Termin oddania:I kwartał 2021
Liczba pokoi:2 - 4
Liczba ofert:27

Kamienica Pod Pelikanem_ostatni lokal usługowy

RED Real Estate Development Sp. z o.o.

Wrocław, Krzyki , Przedmieście Oławskie

Powierzchnia:33,00  - 38,00 m2
Liczba pokoi:2 - 2

Forest Homes - inwestycja wyprzedana

RED Real Estate Development Sp. z o.o.

Warszawa, Białołęka , Nowodwory

Powierzchnia:141,00  - 144,00 m2
Termin oddania:II kwartał 2021
Liczba pokoi:4 - 4