RED Real Estate Development Sp. z o.o.
RED Real Estate Development to międzynarodowa firma, która ma na swoim koncie wiele interesujących inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych w miastach takich jak: Boston, Nowy Jork, Chicago czy Antwerpia. Ogromne doświadczenie i pasja pozwoliły stworzyć równie atrakcyjne kompleksy mieszkaniowe na terenie naszego kraju. Do 2014 roku deweloper oddał ponad 700 funkcjonalnych mieszkań, zlokalizowanych w trzech inwestycjach: Osiedle Alpha (Warszawa), Red Park (Poznań) oraz Nowa Papiernia (Wrocław). Obecnie wszystkie te realizacje poszerzane są o kolejne etapy. Poza oryginalnymi budynkami mieszkalnymi, firma stworzyła także blisko 2 600 m2 powierzchni usługowych. 
 
Na sukces inwestycji RED Real Estate Development składa się kilka czynników. Jako jeden z najważniejszych należy wskazać atrakcyjne lokalizacje, zapewniające mieszkańcom bezpieczeństwo i dogodny dojazd do innych części miasta. Deweloper nie tylko wybiera interesujące dzielnice, ale także stara się odkryć w nich piękno i wykorzystać wszystkie ich atuty z myślą o komforcie klientów. Ponadto stosowanie sprawdzonych, ekologicznych materiałów i współpraca z rzetelnymi partnerami, pozwala na tworzenie budynków o najwyższym standardzie. 
 
Zdobyta na przestrzeni lat wiedza sprawia, że RED Real Estate Development podejmuje się nawet najbardziej odważnych inwestycji, gwarantując jednocześnie solidność i staranność w atrakcyjnej cenie. 

Rekomandacja dla dopoznania.pl


"Portal stanowi dla nas skuteczne wsparcie sprzedażowe – jest dobrą platformą do reklamy, a oferta jest zawsze dostosowywana do naszych potrzeb. (...) Obserwując utrzymujący się i niesłabnący wysoki poziom usług świadczonych przez portal dopoznania.pl, polecamy go innym firmom związanym z rynkiem pierwotnym."

 

Teresa Witkowksa,

Dyrektor Sprzedaży

Warszawa, al. Jerozolimskie 53/120

00-697 Warszawa
mazowieckie

22 1 ... Pokaż numer
www

Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Red Park - etap IV

RED Real Estate Development Sp. z o.o.

Poznań, Wilda , Dębiec

Powierzchnia:34,45  - 98,81 m2
Termin oddania:I kwartał 2021
Liczba pokoi:2 - 4
Liczba ofert:137

Nowa Papiernia

RED Real Estate Development Sp. z o.o.

Wrocław, Stare Miasto , Przedmieście Oławskie

Powierzchnia:35,62  - 99,68 m2
Termin oddania:II kwartał 2018
Liczba pokoi:1 - 5