Gorzów Wlkp - Nowe mieszkania i domy

O nas

Witamy w regionalnym serwisie poświęconym rynkowi pierwotnemu – region Gorzów Wielkopolski. Znajdą tu Państwo nowe mieszkania i domy z Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry i okolic. Intuicyjna budowa serwisu pozwoli Państwu łatwo i przyjemnie wyszukać nieruchomości z rynku pierwotnego w województwie lubuskim.
Obszerna baza deweloperów z Gorzowa Wielkopolskiego pozwoli znaleźć spółkę i inwestycję idealnie dopasowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań. Zachęcamy do zapoznania się z opisami inwestycji oraz zestawieniem dostępnych w nich mieszkań.

Jeżeli mają Państwo sprecyzowane wymagania odnośnie nowego „M” polecamy skorzystać z opcji zapytania grupowego. To ogromne ułatwienie na drodze do wymarzonych czterech kątów. Wystarczy wpisać interesujące Państwa parametry, takie jak lokalizacja czy cena, a w odpowiedzi otrzymają Państwo tylko te oferty, które spełniają podane kryteria.

Polecamy zajrzeć także do zakładki Porady i Newsy, gdzie czekają na Państwa artykuły na temat inwestycji deweloperskich oraz aktualności związanych z rynkiem mieszkaniowym (kredyty hipoteczne, formalna strona zakupu lokalu, aranżacja mieszkania i inne).

Nie brakuje również informacji na temat programu Mieszkanie dla Młodych. Zainteresowani projektem znajdą u nas szereg aktualnych informacji, m.in. zasady programu po nowelizacji ustawy o MDM czy aktualne zestawienie limitów MDM Gorzów. Ogromną pomocą jest również specjalne oznaczenie na mapie, jakie zostało przypisane nowym mieszkaniom w MDM  z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. 

2.06