City Vibe


  • Kraków, Podgórze, krakowskie, ul. Myśliwska
  • Liczba pokoi: 2 - 3
  • Powierzchnia: 42,49  - 66,51 m2
  • Termin oddania: 
Pokaż inwestycję na mapie9 DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

Opis inwestycji City Vibe


City Vibe to nowe osiedle mieszkaniowe, powstające przy ul. Myśliwskiej w Krakowie. Za realizację projektu odpowiada deweloper Nexity Polska Sp. z o.o.

City Vibe to adres, który polecić można klientom, planującym zakup nieruchomości na terenie dzielnicy Podgórze. Bogata oferta, przygotowana przez dewelopera trafia w zróżnicowane potrzeby nabywców. City Vibe pomyślane zostało jako funkcjonalna, wieloetapowa inwestycja, spełniająca rolę samodzielnego miasta w mieście. Łącznie oddanych zostanie 10 budynków wielorodzinnych. Poza komfortowymi mieszkaniami, osiedle będzie mogło pochwalić się atrakcyjnymi terenami wspólnymi. Znajdzie się tu m.in.: liczący 1,2 ha park, drzewa i bogata roślinność, małe jezioro, plaża, siłownia plenerowa, boisko do siatkówki, place zabaw oraz stoły to ping-ponga. Wyjątkową atmosferę osiedla podkreśli fontanna z oświetleniem.

I etap osiedla obejmuje 145 nowych „M” o powierzchni do 29 do 87 m2. Kawalerki oraz układy 2-pokojwe sprawdzą się w przypadku singli i par, z kolei z myślą o oczekiwaniach rodzin z dziećmi, powstają lokale 3- i 4-pokojowe. Każde mieszkanie zyska balkon lub taras, a właściciele lokali na parterze zyskają prywatne, zielone ogródki.

Na terenie nowego osiedla na Podgórzu znajdą się także naziemne miejsca postojowe, podziemna hala garażowa oraz lokale usługowe.

River VIEW to kolejny etap osiedla, który obejmuje pięciopiętrowy budynek Inspirowany miejskim stylem, w którym powstanie 125 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i ustawnych rozkładach, które pozwalają na atrakcyjną aranżację wnętrz. Mieszkania zaczynają się już od 30 m2 , natomiast największe, mieszkania 4 pokojowe będą mieć powierzchnie aż do 79 m2. Lokale na parterze posiadać będą przydomowe ogródki a te na piętrach – balkony. Pod budynkiem zaprojektowano garaż podziemny oraz komórki lokatorskie. Na terenie osiedla będzie znajdować się rozległa strefa rekreacji: tereny zielone oraz jeziorko z plażą, 4 place zabaw, siłownia plenerowa, boisko do siatkówki, fontanna.

LOKALIZACJA
Osiedle City Vibe powstaje przy ul. Myśliwskiej 68 w Krakowie. Dzielnica Podgórze to adres łączący w sobie rozwiniętą infrastrukturę z zielonym sąsiedztwem. W pobliżu inwestycji dewelopera Nexity działają sklepy, centra handlowe, placówki edukacyjne. Okolica ulicy Myśliwskiej sprzyja mniej lub bardziej aktywnym formom wypoczynku na świeżym powietrzu. Znaleźć tu można plac zabaw, boisko do koszykówki, skatepark, a także rozległe tereny zielone, w tym Kopiec Krakusa, dziki brzeg Wisły, Pak Rzeczny, zrewitalizowany Zalew Bagry oraz Staw Płaszowski.

Zakup nowego mieszkania od dewelopera na Podgórzu to dobre rozwiązanie dla miłośników sportu, których ucieszy bliskość klubów sportowych, basenów, kortów tenisowych oraz hal sportowych. Ponadto niedaleko osiedla City Vibe planowane jest otwarcie Całorocznego Centrum Sportów Zimowych z lodowiskami, wielofunkcyjną trasą biegową oraz oświetloną igielitową górką dla początkujących narciarzy.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji City Vibe


DeweloperNexity Polska Sp. z o.o.
City Vibe
Województwomałopolskie
Miasto/PowiatKraków

Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia42,49  - 66,51 m2
Liczba pokoi2 - 3

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
CS_LM_w0.A.2M44,77 m22 pok.Parterb.d. rzut
CS_LM_w0.D.97M45,81 m22 pok.Parterb.d. rzut
City Spot_LM_0.A.1M66,51 m23 pok.Parterb.d. rzut
City Spot_LM_0.D.92M45,64 m22 pok.Parterb.d. rzut
City Spot_LM_3.B.63M42,57 m22 pok.3b.d. rzut
City Spot_LM_5.C.89M42,49 m22 pok.5b.d. rzut
City Spot_LM_1.D.103M65,87 m23 pok.1b.d. rzut
City Spot_LM_2.D.109M46,92 m22 pok.2b.d. rzut
City Spot_LM_3.D.116M46,47 m22 pok.3b.d. rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

usługi

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, boisko sportowe, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, usługi, centrum handlowe

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Liczba planowanych mieszkań

270

Liczba planowanych budynków

2


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeCity Vibe

Myśliwska 68, Kraków

12 200 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę