Autor: dopoznania.pl
24 lipca, 2023Newsy

Kolejny budynek City Vibe w budowie

W Krakowie ruszyły prace nad kolejnym, trzecim już etapem City Vibe – River View. W realizowanym budynku E powstanie 125 mieszkań, idealnych dla osób ceniących sobie wygodę i relaks w otoczeniu zieleni. Zakończenie tego etapu inwestycji zaplanowano na 2025 rok.

City Vibe to bardzo dobry przykład koncepcji „miasta w mieście”. Osiedle jest w pełni samowystarczalne, a dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze mieszkańcy mogą cieszyć się bliskością niezbędnych na co dzień punktów handlowo-usługowych. Nie zabraknie tu również strefy relaksu, a docelowo na terenie osiedla, pośród ośmioma budynkami, znaleźć będzie można siłownię plenerową, boisko do siatkówki, stoły do tenisa stołowego, jezioro z plażą, strefę parkową, fontannę oraz cztery place zabaw, idealne dla najmłodszych mieszkańców. Dodatkowo, w najbliższym otoczeniu River View znaleźć można boisko do koszykówki, hale sportowe, gimnastyczne oraz kryty basen czy skate park. Amatorów terenów zielonych ucieszy zapewne bliskość zalewu Bagry czy tereny zielone, w tym trasy rowerowe z malowniczymi widokami nad brzegiem Wisły.

Warto przyjrzeć się również lokalizacji City Vibe.Płaszów to jeden z ciekawszych regionów Krakowa, który wyróżnia się dogodnym dojazdem do centrum miasta, ale również dostępem do terenów zielonych. Nie można też pominąć szeroko rozwiniętej oferty edukacyjnej tego rejonu. Do najbliższej szkoły czy przedszkola mieszkańcy City Vibe mają zaledwie 400 m. Płaszów to również dobrze rozwinięta oferta biznesowa – w pobliżu znajduje się Equal Business Park, Orange Office Park, Enterprise Park czy Factory Park, a w niedalekiej przyszłości powstanie tu również ogromne centrum The Park.

Jeszcze w tym roku planowane jest oddanie do użytku drogi gminnej, która łączyć będzie ulice Myśliwską z Nowohucką. Dzięki temu podróżowanie będzie w tym rejonie jeszcze przyjemniejsze.

Dodajmy również, że nowy budynek realizowany w ramach City Vibe objęty jest Deweloperskim Funduszem Gwarancyjnym. Tym samym klienci są zabezpieczeni na wypadek np. nieukończenia inwestycji czy upadłości banku, w którym prowadzony jest rachunek powierniczy.