Autor: Dopoznania.pl
10 grudnia, 2020Newsy

Gotowe do odbioru nowe domy pod Krakowem – poznaj Osiedle Nad Wilgą

Planujesz zakup nowego domu w okolicy Krakowa? Zależy Ci na nieruchomości dostępnej od ręki? Cenisz połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest oferowana przez dewelopera Invest House S.A inwestycja Domy Nad Wilgą. Sprawdź ofertę gotowych do odbioru domów we Wrząsowicach k. Krakowa i wybierz najlepsze rozwiązanie.

Zrealizowana przez Invest House S.A. inwestycja pomyślana zostało jako kompleksowe osiedle domów jednorodzinnych. Projekt zlokalizowany jest w dogodnej lokalizacji, na granicy administracyjnej miasta Krakowa i Wrząsowic. Miejsce to przypadnie do gustu klientom, którym zależy na podmiejskim spokoju i jednocześnie nie chcą rezygnować z codziennej wygody. Mieszkańcy osiedla Domy Nad Wilgą będą mogli cieszyć się dogodnym dojazdem do Krakowa oraz dostępem do bogatego zaplecza handlowo-usługowego. Z drugiej zaś strony w okolicy domów od dewelopera Invest House znaleźć można tereny rekreacyjne, które pozwolą na codzienny relaks na świeżym powietrzu.

Prace nad inwestycją Domy Nad Wilgą dobiegły końca i na klientów czekają gotowe do odbioru nieruchomości. Osoby zainteresowane zakupem domu pod Krakowem wybierać mogą pomiędzy segmentami o powierzchni 146 m2 z przynależnymi ogródkami.

Warto zauważyć, że z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców, deweloper zadbał o szereg udogodnień, wśród których wymienić można: większą ilość miejsc postojowych (po 2 na dom), szerokie drogi i parkingi, teren rekreacyjny, oświetlenie ulic, stylowe nasadzenia drzew i krzewów oraz zintegrowaną przestrzeń wspólną ograniczoną bramą wjazdową.