Autor: Dopoznania.pl
10 października, 2023Newsy

Develia zaprasza na Dzień Otwarty na osiedlu Grzegórzecka 77

W sobotę 14 października firma Develia zaprasza na Dzień Otwarty w krakowskiej inwestycji Grzegórzecka 77. Nowoczesne osiedle mieszkaniowe, powstaje na Grzegórzkach, w pobliżu Bulwarów Wiślanych. To doskonała okazja na zapoznanie się z szeroką ofertą nowych mieszkań i skorzystanie z porad ekspertów.

W godzinach 10:00-15:00 wszyscy zainteresowani będą mogli obejrzeć inwestycję oraz gotowe lokale, porozmawiać z doradcami ds. sprzedaży i kredytów, architektami wnętrz firmy Deer Design, a także przedstawicielem flatte - platformy informatycznej, ułatwiającej zarządzanie mieszkaniami na wynajem. Przewidziano także kącik dla najmłodszych z animatorką i poczęstunek.

Grzegórzecka 77 to jedna z naszych najpopularniejszych inwestycji w Krakowie. Klienci doceniają funkcjonalne rozkłady, wysoki standard oraz bardzo atrakcyjną lokalizację w zielonej części Grzegórzek, nieopodal Rynku Głównego i Kazimierza. Dodatkowo, bliskość Ronda Grzegórzeckiego zapewnia dobrą komunikację z innymi dzielnicami, co czyni z tego projektu atrakcyjną opcję inwestycyjną – komentuje Tomasz Kaleta, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Develia S.A.

Obecnie w sprzedaży znajdują się VI, VII i VIII etap osiedla, stanowiące ostatnie fazy projektu. Terminy realizacji to odpowiednio IV kw. 2023, II kw. 2024 r. i IV kw. 2024 r. W ofercie dostępnych jest jeszcze 47 lokali 3- i 4-pokojowych o powierzchni od 55 do 110 m kw. Ceny zaczynają się już od 15 499 zł za m kw.

Z myślą o wygodnym parkowaniu samochodów w podziemiach budynków zaprojektowano garaże wielostanowiskowe wyposażone m.in. w system platform parkingowych.  Na terenie inwestycji wyznaczono ponadto zewnętrzne miejsca postojowe dla osób z niepełnosprawnościami (osiedle będzie dostosowane do ich potrzeb) oraz miejsca przystosowane do ładowania samochodów elektrycznych. Przestrzenie wspólne na osiedlu urozmaicają alejki spacerowe, ściana wodna i oryginalny, wykonany w całości z drewnianych elementów plac zabaw. Deweloper zadba również o roślinność – zewnętrzny dziedziniec zostanie obsadzony zróżnicowaną paletą ozdobnych roślin.

Grzegórzki to jedna z najbardziej pożądanych przez krakowian lokalizacji mieszkaniowych – mimo centralnego położenia dzielnicy udało się zachować spokojny, zielony charakter. Zgodnie z ideą „miasta 15-minutowego” mieszkańcy Grzegórzeckiej 77 będą mogli zaspokoić większość codziennych potrzeb bez korzystania z auta. W okolicy znajduje się wiele sklepów, galerii handlowych (Galeria Kazimierz, C.H. M1 i Galeria Krakowska), punktów usługowych, placówek medycznych i uczelni wyższych. W bezpośrednim sąsiedztwie dostępne są cztery żłobki, dwa przedszkola, szkoła podstawowa i publiczny, nowoczesny plac zabaw. Dużym atutem jest także bliskość Starego Miasta i Kazimierza – odległość do Rynku Głównego to zaledwie 2 km, którą można pokonać w trakcie kilkunastominutowego spaceru. Natomiast Bulwary Wiślane dzieli zaledwie 230-metrowy dystans od Grzegórzeckiej 77. W pobliżu osiedla powstaje także Park Grzegórzecki, który będzie idealnym miejscem na sąsiedzkie pikniki.