Murapol - Apartamenty Staromiejskie


  • Toruń, Stare Miasto, Koniuchy, ul. Grudziądzka 15
  • Liczba pokoi: 1 - 3
  • Powierzchnia: 21,00  - 95,00 m2
  • Termin oddania: 
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Murapol - Apartamenty Staromiejskie


Inwestycja oddana do użytku. 

5 minut od Starówki, niedaleko bulwaru nad Wisłą, funkcjonalne mieszkania z tarasami i balkonami - prezentujemy Apartamenty Staromiejskie
W I etapie inwestycji zaprojektowano dwa budynki, a w nich łącznie 181 mieszkań – kawalerek, dwu oraz trzypokojowych. Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej oraz możliwości indywidualnej aranżacji lokatorzy wprowadzą się do przestronnych oraz funkcjonalnych wnętrz. Metraże lokali kształtują się od 21 do 95 mkw. Klientom oferujemy możliwość łączenia mieszkań. Te na parterze posiadają tarasy, natomiast na piętrach - duże balkony. Dla wygody osób zmotoryzowanych na terenie podziemnych kondygnacji zaprojektowano parkingi, zaś poruszanie się między piętrami ułatwią cichobieżne windy. Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz wybrukowanymi alejkami, co umożliwi mieszkańcom wypoczynek bez konieczności opuszczania osiedla. Z myślą o najmłodszych lokatorach zaplanowano plac zabaw.

 

Szczegóły inwestycji Murapol - Apartamenty Staromiejskie


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperMurapol S.A.
Murapol - Apartamenty Staromiejskie
Województwokujawsko-pomorskie
Miasto/PowiatToruń

Miasto/StrefaKoniuchy
Powierzchnia21,00  - 95,00 m2
Liczba pokoi1 - 3

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

stan deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Infrastruktura

osiedle zamknięte , plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, centrum handlowe, kościół

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

centrum

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Liczba planowanych mieszkań

182

Liczba planowanych budynków

2


Lokalizacja inwestycji

Kolejną zaletą Apartamentów Staromiejskich jest lokalizacja. Inwestycja znajduje się tuż obok toruńskiej Starówki. Wystarczy 5-minutowy spacer, aby znaleźć się na Rynku. Prestiżowa lokalizacja w centrum Torunia sprawia, że na wyciągnięcie ręki są tu kina, teatry czy restauracje. W każdej chwili skorzystać można z bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej miasta. W sąsiedztwie osiedla dewelopera Murapol działają także sklepy, centra handlowe, banki, stacje benzynowe i wiele innych. W okolicy Apartamentów Staromiejskich nie brakuje również placówek edukacyjnych, co czyni z centrum Torunia przestrzeń idealną dla rodzin z dziećmi. Problemu nie stanowi też komunikacja z innymi częściami miasta. W bezośrednim sąsiedztwie nowych mieszkań od dewelopera zlokalizowane są przystanki tramwajowe oraz autobusowe.

Centralne położenie nie wyklucza jednak możliwości odpoczynku na świeżym powietrzu. W pobliżu budynków znaleźć można parki i tereny rekreacyjne, które ucieszą zarówno miłośników aktywności fizycznej, jak i amatorów spokojnych, odprężających spacerów. Ponadto rozbudowa ścieżek rowerowych umożliwia cyklistą swobodne poruszanie się po Śródmieściu.

Nowe mieszkanie w centrum Torunia to idealne połączenie wysokiej jakości, bliskości infrastruktury i potrzebnej na co dzień odrobiny spokoju.

Przydatne informacjeMurapol - Apartamenty Staromiejskie

ul. Strobanda 11, Toruń