Murapol - Osiedle Nowe Winogrady - nowe mieszkanie już od 540 zł/miesięcznie - inwestycja wyprzedana


  • Poznań, Stare Miasto, Winogrady, ul. Hawelańska 6
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 23,00  - 102,00 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Murapol - Osiedle Nowe Winogrady - nowe mieszkanie już od 540 zł/miesięcznie - inwestycja wyprzedana


Funkcjonalne mieszkania w pobliżu parku Cytadela, znakomity dojazd do centrum miasta, bogata infrastruktura, podziemne garaże – to osiedle Nowe Winogrady

Osiedle Nowe Winogrady to nowoczesna architektura w otoczeniu zielonego krajobrazu. W I etapie zbudowaliśmy 228 słonecznych mieszkań (kawalerek, dwu, trzy i czteropokojowych) o metrażach od 25 do 102 mkw. Z kolei w ramach II etapu inwestycji zaprojektowano 242 mieszkania (o powierzchniach od 23 do 76 mkw.). Osiedle cieszy się ogromną popularnością poznaniaków, dlatego aktualnie powstają już kolejne dwa budynki. W trzecim do wyboru Klientów są 158 funkcjonalne mieszkania. Natomiast w czwartym liczba mieszkań wynosi 84. Do każdego lokalu przynależy balkon bądź ogródek. Pod budynkami zaplanowano obszerne hale garażowe. Parkowanie zmotoryzowanym mieszkańcom ułatwia też spora ilość miejsc postojowych zewnętrznych. W trzecim etapie inwestycji na terenie osiedla znajdzie się również 5 lokali usługowo-handlowych. Wygodne poruszanie się w budynkach umożliwiają ciche windy w każdej z klatek. Na terenie osiedla zaplanowano również place zabaw dla najmłodszych mieszkańców

 

LOKALIZACJA


Winogrady to jeden z najpopularniejszych rejonów na mieszkaniowej mapie Poznania. Dzielnica ta, dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu, pozwala zachować odpowiednią proporcję pomiędzy dostępem do wielkomiejskich atrakcji i udogodnień a sąsiedztwem zieleni wśród, której można odpocząć po aktywnym dniu. Właściciele nowych mieszkań na Osiedlu Nowe Winogrady na wyciągnięcie ręki mają kulturalno-rozrywkową ofertę miasta - droga do Starego Rynku zajmuje zaledwie 10 minut. To doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy pracują w centrum oraz tych, którzy po prostu uwielbiają klimat poznańskiej starówki. Winogrady mogą pochwalić się także bogatym zapleczem handlowo-usługowym. Na terenie dzielnicy znajdują się markety i licznie mniejsze sklepy. Właściciele nowych mieszkań na Winogradach mogą także pozwolić sobie na codzienny relaks na świeżym powietrzu, pobliska Cytadela zadowoli zarówno miłośników sportu, jak i osoby, które stawiają na nieco bardziej leniwą formę wypoczynku. Ze względu na dużą ilość placówek edukacyjnych, inwestycje mieszkaniowe na Winogradach polecić należy rodzinom z dziećmi. Słowem, tu wszystko jest pod ręką! Natomiast Ci, którzy zapragną przenieść się do innej części Poznania, skorzystać mogą z okolicznych przystanków autobusowych i tramwajowych. Jeżeli chcesz być blisko centrum i jednocześnie cenisz kameralny, zaciszny klimat, nowe mieszkanie na Winogradach może okazać się spełnieniem Twoich marzeń.

Handel
Poznańskie Winogrady zapewniają dostęp do bogatego zaplecza handlowego. W okolicy proponowanego przez Murapol S.A. osiedla znaleźć można: Biedronkę, Freshmarket, Carrefour, salon meblowy Black Red White oraz Tesco wraz z pasażem handlowym, w którym mieści się m.in. RTV Euro AGD, salon obuwia CCC.

Usługi
W okolicy inwestycji Nowe Winogrady zlokalizowanych jest wiele punktów usługowych, w tym: Optyk, Bank Zachodni WBK, stacje benzynowe, myjnia samochodowa, gabinet kosmetyczny House of Eden, Salon Masażu i Urody MiU oraz wiele, wiele innych. Ponadto dzięki bliskości lokali gastronomicznych, takich jak: MAXI Pizza, Bistro Poznańczyk, Pizza Hut, Tesco Bistro, Sushi Bushi, Cafe Leniwiec, MADEJ Studio, Fryga Catering właściciele nowych mieszkań na Winogradach mogą pysznie zjeść i napić się dobrej kawy.  

Komunikacja
Posiadając nowe mieszkanie na Winogradach bez problemu można poruszać się po terenie całego miasta. Mieszkańcy mają do dyspozycji autobusy linii 47, 51, 67, 83, 85, 911, 322 oraz linię nocną 234. Ponadto przy ul. Połabskiej znajduje się pętla tramwajowa, z której odjeżdżają tramwaje nr. 4 i 10.

Opieka medyczna
Problemu nie stanowi także dostęp do służby zdrowia. W bliskiej odległości od inwestycji Nowe Winogrady zlokalizowane są: Poznański Ośrodek Specjalistycznych Usług Medycznych, Diagnostyka Laboratorium Medyczne oraz CM Medycyna Rodzinna. Do dyspozycji mieszkańców jest także Apteka pod Jemiołą, Apteka Familijna oraz Apteka MEDKON.

Edukacja
Winogrady to wprost idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi. W sąsiedztwie nowych mieszkań przy ul. Hawelańskiej znaleźć można: żłobki (Calineczka Filia Żłobka nr 1 Krecik), przedszkola (Przedszkole Kasztanowe 2, Przedszkole nr 116 Kolorowe Nutki, Przedszkole Wesoły Domek Przedszkole nr 134 Wesoły Świat), szkoły (Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 1, Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Kochanowskiego, Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum im. E. Raczyńskiego, Szkoła Podstawowa Łejery, XX LO, IX LO im. K.Libelta).

Sport i rekreacja            
Poznańskie Winogrady mogą pochwalić się dużą ilością zieleni. W pobliżu mieszkań w inwestycji Nowe Winogrady znajdują się: Park Gagarina, Park Czarneckiego, Park Szelągowski i Plaża na Szelągu, ogródki działkowe oraz znany i lubiany przez poznaniaków Park Cytadela. Miejsca te zachwycą zarówno miłośników aktywnego wypoczynku, jak i tych który stawiają na słodkie lenistwo.Dbających o formę z pewnością ucieszy także bliskość Siłowni Atlantis, Klub Sportowy Posnania czy Korty Tenisowe Posnania-Tadex.

Kultura i rozrywka
Właściciele mieszkań przy ul. Hawelańskiej w szybki sposób mogą dostać się do centrum miasta i korzystać ze wszystkich jego uroków. Niedaleko umiejscowione jest także Centrum Handlowe Poznań Plaza, w którym poza licznymi sklepami i ofertą gastronomiczną znaleźć można kompleks kinowy – Cinema City i IMAX. 

Szczegóły inwestycji Murapol - Osiedle Nowe Winogrady - nowe mieszkanie już od 540 zł/miesięcznie - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperMurapol S.A.
Murapol - Osiedle Nowe Winogrady - nowe mieszkanie już od 540 zł/miesięcznie - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaWinogrady
Data zakończeniaII kwartał 2019
Powierzchnia23,00  - 102,00 m2
Liczba pokoi1 - 4

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

stan deweloperski

Infrastruktura

plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

ośrodek zdrowia, basen, sklep spożywczy, park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, usługi, szkoła

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Liczba planowanych mieszkań

712

Liczba planowanych budynków

4


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeMurapol - Osiedle Nowe Winogrady - nowe mieszkanie już od 540 zł/miesięcznie - inwestycja wyprzedana

ul. Z.Nałkowskiej 22, Poznań