Autor: Dopoznania.pl
15 stycznia, 2024Newsy

Dołącz do zadowolonych mieszkańców Osiedla Księżnej Dąbrówki

Zakup nieruchomości w okolicy Poznania to rozwiązanie, na które decyduje się wielu klientów rynku pierwotnego. Popularność podpoznańskich inwestycji deweloperskich spowodowana jest przede wszystkim konkurencyjnymi cenami, które idą w parze z wysoką jakością. Nie bez znaczenia jest także dynamicznie rozwijająca się infrastruktura mniejszych miejscowości. Doskonałym tego przykładem jest Dąbrówka, gdzie Nickel Development od wielu lat realizuje swoje flagowe osiedle.

12 etapów, setki zadowolonych rodzin – oto najlepsze dowody na to, że Osiedle Księżnej Dąbrówki to miejsce warte zamieszkania. Etap Skarbcowa powiększa inwestycję o 34 domy w zabudowie szeregowej, 38 mieszkań dwupoziomowych oraz 24 mieszkania w budynkach wielorodzinnych o charakterze willi miejskich.

Osiedle w Dąbrówce k. Poznania sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających nabywców. W cenie każdego domu, klient otrzymuje ogrzewanie podłogowe oraz pompę ciepła. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z instalacji fotowoltaiki. Kupujący, którzy stawiają na czas i wygodę, do dyspozycji mają kilka wariantów wykończenia pod klucz.

Nie zapominajmy o doskonałej lokalizacji. Dąbrówka wpisuję się w koncepcję miasteczka 15-minutowego. Oznacza to, że maksymalnie kwadrans dzielić Cię będzie od najważniejszych na co dzień miejsc, takich jak: sklepy, punkty usługowe, placówki edukacyjne, ośrodki zdrowia czy stacja PKP.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży dewelopera i zapytaj o szczegóły.