Autor: dopoznania.pl
8 kwietnia, 2024Newsy

Zielonogórski deweloper rusza na podbój Szczecina

Znany deweloper rusza na podbój Szczecina! EBF Development, realizator wielu udanych projektów w Zielone Górze oraz w Poznaniu, poszerza swoją ofertę o inwestycje, która tym razem zlokalizowana jest w stolicy województwa zachodniopomorskiego.

Natur Park Apartamenty to wieloetapowy projekt, którego budowa rusza u zbieg ulic Spiskiej i Bieszczadzkiej. Pierwszy etap obejmuje realizacje 4 budynków wielorodzinnych, 5 domów w zabudowie bliźniaczej oraz 2 domów jednorodzinnych dwulokalowych. Tym samym EBF Development odpowiada na potrzeby każdego ze swoich przyszłych klientów.

Budynki wielorodzinne, które powstaną w ramach Natur Park Apartamenty, pomieszczą aż 156 mieszkań o metrażach z zakresu od 38 do aż 114 m2. Do wyboru będą tutaj kawalerki, jak i również lokale 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe. Każde z nich zyska powierzchnię dodatkową w postaci balkonu lub tarasu, zaś do lokali na parterze przynależeć będą ogródki. Ciekawym rozwiązaniem są „M” z antresolą, którą zaaranżować można na sypialnie, biuro czy biblioteczkę. Takie opcje będzie można znaleźć ma ostatnich piętrach budynków.

Jeśli zaś chodzi o domy, które powstaną na osiedlu Nature Park Apartamenty, w zabudowie bliźniaczej będą miały powierzchnię 142 m2, zaś domy jednorodzinne – po 118 m2 każdy. Przynależeć do nich będą garaże, uzbrojony teren oraz niezbędna infrastruktura.

Zakończenie prac nad I etapem Natur Park Apartamenty planowane jest na II kwartał 2026 roku, jednak już niebawem będzie można poznać dokładną ofertę EBF Development w tej lokalizacji.