Autor: dopoznania.pl
14 lutego, 2023Newsy

Plany dewelopera Proxin na 2023 rok

Ambitne plany deweloperów na niedawno rozpoczęty rok nie są dla nikogo zaskoczeniem. Nic więc dziwnego, że również Proxin nie zwalnia tempa. Już na wiosnę, nabywcy mieszkań z VII etapu projektu Nowe Ogrody w Poznaniu, otrzymają klucze do swoich wymarzonych czterech kątów. Deweloper pracuje również nad zupełnie nową inwestycją w Świeradowie Zdroju, płynnie przechodząc z jednego projektu w drugi.

Nowe Ogrody to flagowy kompleks od Proxin w Poznaniu, który znają już chyba wszyscy mieszkańcy miasta. Realizowany jest on przy ul. Meissnera, w zachodniej części Poznania, zaledwie kilka minut drogi od Jeziora Rusałka czy pętli tramwajowej Ogrody. Sześć etapów zostało już zakończonych, ostatnie prace prowadzone są przy siódmym z nich, aby wiosną deweloper mógł powitać na osiedlu nowych mieszkańców. W VII etapie powstaje 130 mieszkań o powierzchni od 29 do 90 m2. - W praktyce to oznacza, że po odbiorach będziemy budować tylko etap nr 8, który zakończymy w przyszłym roku. Najbliższe miesiące poświęcamy na jego realizację i sprzedaż ostatnich mieszkań, co pozwoli dopełnić całościowo projekt Nowe Ogrody. Łącznie będzie to 768 mieszkań – mówi Piotr Łopatka, członek zarządu spółki Proxin.

Rok 2023 będzie również rokiem premier – Proxin pracuje bowiem nad inwestycją w Świeradowie Zdrój. Kompleks, który finalnie składać się będzie z kilku budynków apartamentowych, już niebawem zasili portfolio dewelopera. - To będzie nasz debiut w tej części Polski, choć nie jest to pierwszy projekt w miejscowości wypoczynkowej, ponieważ wcześniej zrealizowaliśmy Nautic Park w Darłówku. Natomiast nowa inwestycja powstanie w wyjątkowej lokalizacji, obok wyciągu narciarskiego, tras rowerowych oraz szlaków turystycznych. Architektura projektu, w tym estetyka elewacji, będzie mocno nawiązywać do regionu. Wykorzystamy najbardziej klasyczne materiały, m.in. kamień, drewno, czy szkło. Premierę inwestycji wraz ze szczegółową ofertą planujemy na początek lata – opisuje Piotr Łopatka.

Plany dewelopera dają jasno do zrozumienia – klienci ufają mu, co pozwala na realizacje nowych projektów, mimo, jakby się wydawało, niepewnych czasów. Gwarancja wysokiej jakości, profesjonalna obsługa, właściwie rady pochodzące od zespołu sprzedaży dewelopera oraz wsparcie również po odbierze kluczy do mieszkania sprawiają, że Proxin należy do najlepszych firm z branży.