Autor: dopoznania.pl
29 lutego, 2024Newsy

Klimatycznie na Jeżycach z Modeną

Kawa w klimatycznej knajpce, najnowszy hit w kinie, a może sztuka w teatrze? Bez względu na to, jakie plany masz na wieczór – Modena będzie idealnym miejscem docelowym Twoich wieczornych podróży. W końcu, bez względu na to, jak planujemy czas, zwykle na koniec trafiamy do domu, gdzie czeka na nas ciepłe łóżko i spokój, pozwalający się wyciszyć po całym dniu pełnym emocji.

Jeżyce to dzielnica, która daje swoim mieszkańcom sporo możliwości. Nie brak tu klimatycznych kafejek, restauracji z smacznym i często niespotykanym w innych miejscach w mieście jedzeniem, kin, teatrów czy miejsc, gdzie chętnie spotykają się osoby o różnych zainteresowaniach. Dlatego też właśnie Jeżyce cieszą się sporym zainteresowaniem pośród osób szukających nowego miejsca zamieszkania, jak i tych, którzy chcą zainwestować w nieruchomości w celach najmu.

Dlaczego więc właśnie Modena jest warta zainteresowania? Przede wszystkim ze względu na historię tego miejsce – dawniej właśnie tutaj powstawały nowe ubrania, a dziś, niczym skrojone na miarę potrzeb klientów, są tu mieszkania o funkcjonalnych rozkładach i pożądanych metrażach. Każde z nich, w zależności od tego, gdzie jest ulokowane, przypisane ma ogródek, balkon lub loggie. Bardzo atrakcyjne są również apartamenty dwukondygnacyjne, znajdujące się na ostatnich piętrach Modeny. W ich przypadku mieszkańcy będą mogli się cieszyć okazałym tarasem, z którego rozprzestrzenia się widok na całą dzielnicę.

Modena realizowana jest w etapach, a pierwszy z nich gotowe będą jeszcze w tym roku. Nie czekaj, sprawdź ofertę i wybierz mieszkanie na Jeżycach jeszcze dziś!