Autor: dopoznania.pl
26 marca, 2024Newsy

Promocja na mieszkania na Grunwaldzie – nie możesz nie skorzystać!

Jeśli marzy Ci się mieszkanie na Grunwaldzie – koniecznie zapoznaj się z ofertą 64 Dmowskiego. Ta najnowsza realizacja od Spravia w Poznaniu to nie tylko ciekawa realizacja i szeroki zakres metraży, ale również promocja, która szczególnie przekona Cię właśnie do tego projektu.

Ceny wybranych 30 mieszkań w 64 Dmowskiego ma od 9 marca obniżoną cenę. Promocja ważna jest do wyczerpania puli wskazanych lokali, jednak warto się pośpieszyć, aby wybrać „M” dopasowane do naszych potrzeb. A opcji jest wiele – od mniejszych, 2-pokojowych, do znacznie przestronniejszych, 4-pokojowych. Mieszkania objęte promocją znaleźć można zarówno na parterze – wtedy przynależy do nich ogródek, jak i na wyższych piętrach, jak choćby 7 czy 9, z balkonów których będzie można podziwiać piękne widoki.

64 Dmowskiego to lokalizacja, która zachwyca obecnie nie tylko promocją, ale i położeniem na mapie Poznania. Mieszkańcy będą stąd mogli bez problemów, w zaledwie kilka minut dojść do parku przy Arenie, a tam znaleźć można siłownie plenerową, streetworkout czy wybieg dla psów. Sam teren parku to również idealny obszar do dłuższych spacerów.

Mieszkańcy 64 Dmowskiego będą też mieć bezproblemowy dostęp do Rynku Łazarskiego, a tam – świeże warzywa i owoce. Nie brak tu również innych atrakcji, jak choćby Łazarskie Lato czy Jarmark Bożonarodzeniowy. Dużą atrakcją jest również Nocny Targ Towarzyski – miejsce, gdzie w sezonie letnim odbywają się koncerty, imprezy, a w ustawionych na terenie Targu foodtruckach można zakosztować ciekawych dań.

Warto więc sprawdzić mieszkania objęte promocją na 64 Dmowskiego. Jak widać – ta lokalizacja ma wiele do zaoferowania.