Autor: dopoznania.pl
27 grudnia, 2023Newsy

Na co dzień budują mieszkania, a od święta – budy!

Już rok temu Duda Development zasłynęła w Poznaniu nie tylko z budowy komfortowych mieszkań dla swoich klientów, ale i wygodnych bud dla czworonogów. Właśnie w okresie przedświątecznym, gdy tak dbamy o własny dom – deweloper, mobilizując ku temu swoich pracowników – zadbał o domy zwierząt. W tym roku nowe „M” trafiły nie tylko do psów, ale i kotów, a nawet… jeży!

 

Choć co prawda obecnie za oknem próżno szukać śniegu, to każdy z nas jeszcze niedawno odczuwał skutki mroźnej zimy. Okres ten szczególnie ciężki jest również dla czworonogów, ale i nie tylko, mieszkających w takich miejscach, jak Fundacja dla Zwierząt „Koci Pazur” z Poznania, Przytuliska u Wandy w Przyborówku, Polskiego Stowarzyszenia Ochrony Jeży „Nasze Jeże” z Poznania czy Fundacji Leśna Pomoc w Targowej Górze. Tam też trafiły nowe „M” przygotowane przez Duda Development.

Każdy z nowych domków dla zwierząt zaplanowany został zgodnie potrzebami nowych właścicieli. Wszystkie mają podnoszone dachy, które pozwalają opiekunom sprawdzić, czy w środku nie są potrzebne małe porządki. To jednak jedyny wspólny mianownik wszystkich domostw – budy dla psów są największe i przestronne, mniejsze i zabezpieczone klapką przy wejściu są zarezerwowane dla kotów, zaś chatki uzupełnione o przedsionek to domostwo jeży.

Jak widać Duda Development zadbał o potrzeby każdego z zwierzątek, podobnie jak dba o potrzeby swoich klientów!

P.S. Deweloper korzysta również z okazji, aby zachęcić wszystkich do adopcji zwierząt. Pamiętajmy jednak, aby była to decyzja w pełni przemyślana, nie będąca efektem jedynie świątecznego nastroju. Zwierzątka te potrzebują stałego domu – nie chwilowej radości zakończonym powrotem do schroniska!