Autor: dopoznania.pl
31 stycznia, 2024Newsy

Spełnienie Twoich marzeń - Cavallia

Wyobraźcie sobie miejsce, w którym zrobicie zakupy, spotkacie się z znajomymi w kawiarni przy ulubionym latte, kupicie pachnący chleb z lokalnej piekarni, a jednocześnie – skąd bez problemu dostaniecie się do najstarszego parku w Poznaniu. Takim właśnie miejscem jest Cavallia – wieloetapowy projekt, realizowany na poznańskim Grunwaldzie. Tu znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie – a zwłaszcza idealne mieszkanie.

Cavallia to inwestycja spełniająca koncepcje miasta 15-minutowego. Co to oznacza? Że w zaledwie kwadrans dostać się stąd można do miejsc kultury, placówek medycznych, dworca autobusowego i kolejowego, lotniska, Międzynarodowych Targów Poznańskich i… nie tylko! Dzięki temu mieszkańcy nowych lokali w Cavalli nie muszą się martwić o dojazd do pracy czy do szkoły – wszędzie dostaną się bowiem bez problemów.

Jednak nie tylko lokalizacja Cavalli przyciąga uwagę klientów. Nowoczesna architektura, wysokiej klasy materiały budowlane czy najwyższej klasy wykończenia sprawiać będą, że kolejne budynki Cavalli będą przekłuwać wzrok przechodniów i gości. Tym samym będzie się tu chciało mieszkać – przecież w miłym otoczeniu lepiej się przebywa. Do tego funkcjonalne układy mieszkań oraz pożądane wśród klientów metraże sprawiają, że projekt cieszy się dużym zainteresowaniem.

Pośród zalet Cavalli wymienić można również takie rozwiązania, jak szklarnia na dachu oraz prywatne ogródki przypisane do wskazanych mieszkań. W strefie rekreacji znaleźć będzie można plac zabaw dla najmłodszych, nie zabraknie również budek dla ptaków oraz stanowiska do ładowania aut elektrycznych. Warto również dodać, że aż 35% inwestycji to tereny zielone.