Autor: dopoznania.pl
25 sierpnia, 2023Newsy

Zainwestuj w apartament nad morzem

Szukasz apartamentu nad morzem? Sprawdź ofertę Soleo Park – apartamentów i domów nad morzem. Szczególnie teraz warto zapoznać się z inwestycją, ponieważ ostatnie apartamenty dostępne od ręki nabyć można w dużo niższej, konkurencyjnej cenie.

Soleo Park to inwestycja zlokalizowana w Rewalu. Dlaczego akurat tutaj? Ponieważ Rewal to jeden z najładniejszych, a jednocześnie kameralnych kurortów nadbałtyckich. W 2020 roku znalazł się w czołówce najchętniej odwiedzanych miast nadbałtyckich. Jasne jest więc, że tutaj turystów nie zabraknie, a więc apartament pod inwestycje w tej lokalizacji będzie bardzo dobrym pomysłem.

A inwestycja w Soleo Park, zgodnie z założonym modelem biznesowym, może być naprawdę dobrym rozwiązaniem. Zgodnie z założeniami właściciele domów i apartamentów Soleo Park, działając na modelu biznesowym zakładającym aż 9 miesięcy pobytu właścicielskiego, bezobsługowy wynajem czy bezpieczną umowę na 20 lub 30 lat, zakłada zarobek roczny w wysokości nawet ok. 103 000 zł.

Zainteresowanych ofertą zarówno gotowego, I etapu, jak i II, którego przedsprzedaż ruszyła w ostatnich dniach, deweloper zaprasza na Dni Otwarte. Odbywają się one w każdą sobotę w godzinach 11:00 do 15:00 oraz niedzielę od 10:00 do 12:00. To doskonała okazja, aby zaznajomić się bliżej z projektem, jak i z promocyjnymi cenami apartamentów. Warto wybrać się do biura sprzedaży, aby sprawdzić aktualną ofertę – do końca września bowiem apartamenty nabyć można w cenie od 499 000 zł. Jeśli więc rozważacie inwestowanie w apartament nad morzem – to idealny moment na tego typu inwestycje.