Autor: Dopoznania.pl
20 marca, 2024Newsy

Dzień Otwarty na Łazarzu

Pierwszy dzień wiosny to idealny moment, aby odwiedzić projekt Cavallia! Właśnie na 21 marca zaplanowano Dzień Otwarty. Wszystkich zainteresowanych projektem deweloper zaprasza miedzy 9:00 a 19:00 do biura, przy ul. Matejki 62, wejście od ul. Ułańskiej.

Przypominamy – Cavallia znajduje się w prestiżowej części Łazarza, idealne dla osób, które kochają życie w mieście. Projekt wpasowuje się w ideę 15-minutowego miasta. To znaczy, że w odległości drogi, którą pokonać można w zaledwie 15 minut, znaleźć można miejsca kultury, placówki medyczne, dworzec, lotnisko czy MTP. Tym samym jest to również idealna propozycja dla tych, którzy pracują w tych miejscach – dojazd do pracy zajmie im zaledwie kilka minut.

Cavallia to projekt realizowany etapami. Zakończenie pierwszego z nich zaplanowano na IV kwartał 2025, a w ramach niego powstaną obiekty biurowe oraz budynki mieszkalne, w tym mieszkania premium. Warto dodać, że kilka budynków na terenie Cavalli to obiekty zabytkowe, które po dzięki pracą dewelopera, zyskają nowe przeznaczenie, a w ich wnętrza tchnięte zostanie życie.

Chcesz poznać aktualną ofertę Cavalli? Koniecznie odwiedź biuro sprzedaży inwestycji w czwartek, 21 marca, w godzinach 9:00 do 19:00.