Nowe Złotniki - inwestycja wyprzedana


  • Złotniki, Suchy Las, poznański, ul. Azaliowa

Opis inwestycji Nowe Złotniki - inwestycja wyprzedana


IV ETAP JUŻ W SPRZEDAŻY!

Nowe Złotniki to nowoczesne domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, stworzone z myślą o wszystkich, którzy poszukują wygodnego miejsca do życia pod Poznaniem. Inwestycja została podzielona na etapy, w ramach których powstanie łącznie 66 wygodnych „M”.

Do sprzedaży trafił IV już etap osiedla Nowe Złotniki, obejmujący budowę 22 komfortowych lokali. Klienci zainteresowani zakupem nieruchomości w Złotnikach wybierać mogą pomiędzy segmentami mieszczącymi się w przedziale od około 133,87 do 156,87 m2. Każdy z oferowanych lokali posiadać będzie garaż oraz miejsce postojowe. Dodatkową korzyścią jest duży ogród, który z pewnością stanie się prywatną strefą relaksu przyszłych mieszkańców. Nieruchomości oferowane w ramach inwestycji Nowe Złotniki pod Poznaniem to dwupoziomowe segmenty, wyróżniające się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Wewnątrz każdego z nich znaleźć można od 4 do 5 pokoi. Przemyślany projekt pozwoli w maksymalny sposób dopasować przestrzeń do wymagań i stylu życia domowników.

Wszystkie domy oddawane są w standardzie deweloperskim, który obejmuje m.in.: zewnętrzne rolety okienne, automatyczną bramę garażową, ogrzewanie podłogowe na parterze. Na uwagę zasługują także konkurencyjne stawki za metr kwadratowy. Ceny nowych domów na osiedlu Nowe Złotniki rozpoczynają się już od 4 583,41 zł/m2.

Osiedle pochwalić się może pełną infrastrukturą, w tym drogami wewnętrznymi oraz oświetleniem. Ponadto w trosce o wygodę domowników, deweloper pomyślał o małej strefie handlowo-usługowej, w której znajduje się m.in. sklep spożywczy i gabinet dentystyczny.

Nowe Złotniki to idealne połączenie najwyższej jakości, funkcjonalnych rozwiązań i korzystnej ceny.

LOKALIZACJA
Osiedle dewelopera Duda Development powstaje w podpoznańskich Złotnikach na terenie jednej z najbogatszych gmin w Polsce – gminie Suchy Las. Miejsce to należy polecić wszystkim, którzy poszukują spokojnej przestrzeni do życia, a jednocześnie nie chcą rezygnować z dostępu do dużego miasta i licznych wygód. W okolicy osiedla Nowe Złotniki znaleźć można punkty handlowe i usługowe, ośrodki sportowe oraz wiele innych. Rodziny z dziećmi z pewnością ucieszy bliskość placówek edukacyjnych. Sąsiedztwo szkoły czy przedszkola to gwarancja pełnego komfortu dla uczniów i ich rodziców. W Złotnikach wszystko jest pod ręką, dzięki czemu zakup mieszkania od Duda Development pozytywnie wpłynie na jakość życia przyszłych mieszkańców.

Nowe Złotniki to inwestycja, która zadowoli wszystkich, którzy poszukują własnego azylu z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Bliskość terenów zielonych i własny duży ogród pozwolą wpisać relaks na świeżym powietrzu w stały rozkład dnia. Spokojny, podmiejski klimat okaże się nieoceniony w szczególności po wyczerpującym, pełnym obowiązków dniu.

Dodając do tego dobrą komunikację z Poznaniem i Suchym Lasem, otrzymujemy miejsce, w którym naprawdę warto zamieszkać.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Nowe Złotniki - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperDuda Development
Nowe Złotniki - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatZłotniki

Data zakończeniaII kwartał 2021
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
PowierzchniaBrak informacji
Liczba pokoiBrak informacji

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

bliźniak, szeregowy

Wykończenie

stan deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, basen, boisko sportowe, sklep spożywczy, komunikacja miejska, usługi

Parking

garaż w budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

powyżej 15 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

jednopiętrowy


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeNowe Złotniki - inwestycja wyprzedana

ul. Palacza 144 , Poznań

605 25 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę

Informacje, które moga Cię zainteresować