Nowe Złotniki


  • Złotniki, Suchy Las, poznański, ul. Azaliowa
mapa
  • Cena od: 599 000 zł
  • Liczba pokoi: 4
  • Powierzchnia: 138,29 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2019
2 DOSTĘPNE MIESZKANIA

Opis inwestycji Nowe Złotniki


Termin oddania: lipiec 2019 

 

Nowe Złotniki to nowoczesne domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, stworzone z myślą o wszystkich, którzy poszukują wygodnego miejsca do życia pod Poznaniem. Inwestycja została podzielona na etapy, w ramach których powstanie łącznie 66 wygodnych „M”.

Do sprzedaży trafił już III etap osiedla Nowe Złotniki, obejmujący budowę 22 komfortowych lokali. Klienci zainteresowani zakupem nieruchomości w Złotnikach wybierać mogą pomiędzy domami mieszczącymi się w przedziale od około 132 do 155 m2. Każdy z oferowanych lokali posiadać będzie bogaty pakiet wyposażenia, garaż oraz miejsce postojowe. Dodatkową korzyścią jest duży ogród, który z pewnością stanie się prywatną strefą relaksu przyszłych mieszkańców. Nieruchomości oferowane w ramach inwestycji Nowe Złotniki pod Poznaniem to dwupoziomowe segmenty, wyróżniające się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Wewnątrz każdego z nich znaleźć można 2 łazienki, do 4 sypialni, duży salon i kuchnię. Przemyślany projekt pozwoli w maksymalny sposób dopasować przestrzeń do wymagań i stylu życia domowników.

Wszystkie domy oddawane są w standardzie deweloperskim podwyższonym, który obejmuje m.in.: zewnętrzne rolety okienne, automatyczną bramę garażową, instalacje alarmową, ogrzewanie podłogowe na parterze, instalację pod kominek w salonie. Na uwagę zasługują także konkurencyjne stawki za metr kwadratowy. Ceny nowych domów na osiedlu Nowe Złotniki rozpoczynają się już od 4 013 zł/m2.

Osiedle pochwalić się może pełną infrastrukturą, w tym drogami wewnętrznymi oraz oświetleniem. Ponadto w trosce o wygodę domowników, deweloper pomyślał o małej strefie handlowo-usługowej, w której znajduje się m.in. sklep spożywczy i gabinet dentystyczny.

Nowe Złotniki to idealne połączenie najwyższej jakości, funkcjonalnych rozwiązań i korzystnej ceny.

LOKALIZACJA
Osiedle dewelopera Duda Development powstaje w podpoznańskich Złotnikach na terenie jednej z najbogatszych gmin w Polsce – gminie Suchy Las. Miejsce to należy polecić wszystkim, którzy poszukują spokojnej przestrzeni do życia, a jednocześnie nie chcą rezygnować z dostępu do dużego miasta i licznych wygód. W okolicy osiedla Nowe Złotniki znaleźć można punkty handlowe i usługowe, ośrodki sportowe oraz wiele innych. Rodziny z dziećmi z pewnością ucieszy bliskość placówek edukacyjnych. Sąsiedztwo szkoły czy przedszkola to gwarancja pełnego komfortu dla uczniów i ich rodziców. W Złotnikach wszystko jest pod ręką, dzięki czemu zakup mieszkania od Duda Development pozytywnie wpłynie na jakość życia przyszłych mieszkańców.

Nowe Złotniki to inwestycja, która zadowoli wszystkich, którzy poszukują własnego azylu z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Bliskość terenów zielonych i własny duży ogród pozwolą wpisać relaks na świeżym powietrzu w stały rozkład dnia. Spokojny, podmiejski klimat okaże się nieoceniony w szczególności po wyczerpującym, pełnym obowiązków dniu.

Dodając do tego dobrą komunikację z Poznaniem i Suchym Lasem, otrzymujemy miejsce, w którym naprawdę warto zamieszkać.

Zapytaj o szczegóły

Szczegóły inwestycji Nowe Złotniki


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperDuda Development
InwestycjaNowe Złotniki
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatZłotniki

Data zakończeniaIII kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia138,29 m2
Liczba pokoi4

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
Azaliowa_30aD138,29 m24 pok.Parter599 000 zł
4 331 zł/m2
rzut
Azaliowa_32aD138,29 m24 pok.Parter599 000 zł
4 331 zł/m2
rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Bezpłatny poradnik inwestora

"Mieszkanie - 10 sposobów negocjacji cen z deweloperem"


Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

bliźniak, szeregowy

Wykończenie

stan deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, basen, boisko sportowe, sklep spożywczy, komunikacja miejska, usługi

Parking

garaż w budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

powyżej 15 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

jednopiętrowy


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacje  • Cena od: 599 000,00 zł
  • Powierzchnia: 138,29 m2
  • Liczba pokoi: 4
  • Termin oddania: III kwartał 2019

Zapytaj o szczegóły

Nowe Złotniki

ul. Palacza 144 , Poznań

605 25 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę

Informacje, które moga Cię zainteresować