Osiedle Klimontowska BIS - inwestycja wyprzedana


  • Warszawa, Wawer, Sadul, ul. Klimontowska
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 32,00  - 68,00 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie2 DOSTĘPNE MIESZKANIA

Opis inwestycji Osiedle Klimontowska BIS - inwestycja wyprzedana


Projekt od BJM Development – Osiedle Klimontowska BIS – to inwestycja znajdująca się tuż obok wcześniejszej przygotowanej przez tego dewelopera na Warszawskim Wawrze. Tym razem plan obejmuje 3 budynki z garażem podziemnym. W każdym z nich zaprojektowano po 32 mieszkań o układach i metrażach dopasowanych do potrzeb warszawiaków – od kawalerek o powierzchni od 32 m2, 2-pokojowych gniazdek o wielkości 40-50 m2 oraz 3-pokojowych „M” sięgających 68 m2. Dla większych rodzin i osób szukających największych przestrzeni przygotowano ponadto lokale 4-pokojowe, znajdujące się na ostatniej kondygnacji każdego z budynków. Dodatkowo, do każdego z mieszkań przynależeć będą powierzchnie dodatkowe w postaci balkonów lub tarasów – w zależności od umiejscowienia „M”.

Osiedle Klimontowska BIS przy ul. Klimontowskiej 28/30/32 przykuwać oko będzie stonowanymi barwami – bryła zostanie bowiem przygotowana w kolorach bieli i szarości, podobnie jak poprzednie realizacje od BJM Development. Deweloper zatroszczył się również o infrastrukturę, która doskonale będzie korespondować z sąsiadującymi budynkami. I tak na terenie Osiedla Klimontowska BIS znaleźć będzie można drogę wewnętrzną, która ułatwi dojazd do garażu podziemnego, plac zabaw dla dzieci czy miejsca parkingowe dla gości. Osiedle zostanie również ogrodzone oraz przygotowane do założenia monitoringu.

LOKALIZACJA

Wawer, na którym przygotowano inwestycje Osiedle Klimontowska BIS, jest jedną z 18 jednostek pomocniczych miasta Warszawa. Znajduje się w prawobrzeżnej części stolicy, będąc jednocześnie jej największą dzielnicą. Jednostką pomocniczą tej dzielnicy jest Sadul, na terenie którego znajduje się ul. Klimontowska.

Klienci decydujący się na nowe mieszkanie na terenie tej dzielnicy cieszyć się będzie w pełni rozwiniętą infrastrukturą miejską, jak i dobrą komunikacją miejską, pozwalającą na wygodne podróże po całym mieście. Jednocześnie mieszkańcy Wawra będą mogli cieszyć się spokojem i ciszą, dzięki bliskości tras rowerowych i spacerowych.

Wawer bogaty jest również w centa handlowe i sklepy, które ułatwią codzienne funkcjonowanie lokatorom. Bez problemu znaleźć tu również mogą placówki oświaty – w tym przedszkola czy szkoły.

Handel
W okolicy nowych mieszkań na Osiedlu Klimontowska BIS znajduje się: Lidl, Biedronka, Jarol Sp. z o.o. – sklep spożywczy, Sklep spożywczy WSS Społem, Lewiatan, sklep spożywczy TORA.

Usługi
W sąsiedzie nowych mieszkań od BJM Development działają: Kwiaciarnia HORTUS, Pracownia Florystyczna Lovegarden, Studio Urody Tori, T&T Studio Urody, Wawer Bike – serwis rowerowy, Fastrental.pl wypożyczalna samochodów. W okolicy inwestycji w dzielnicy Wawer nie brakuje także lokali gastronomicznych, wśród których wymienić można: LOVfood, Pizza Vera, Restauracja Widoczna, Gospoda Do Syta, Restauracja Szklarnia Smaków, Indian Angara.

Komunikacja
Tuz przy inwestycji Osiedle Klimontowska BIS znajduje się przystanek autobusowy Klimontowska 01 z liniami: 142, 305, 702.

Opieka medyczna
Nowe mieszkania Wrocław Sadul to także dobry dostęp do aptek, np.: Rotter Ewa, mgr farm. Apteka, Apteka Lucerny. Ponadto w okolicy działają: KARDIOSYSTEM Centrum Medyczne Warszawa Anin, Szpital Kardiologiczny, Chrościcki Stanisław, lek. med. Spec. Chirurg.

Edukacja
Kolejną zaletą nowych mieszkań w dzielnicy Wawer jest dobry dostęp do bogatej oferty placówek edukacyjnych. W pobliżu zlokalizowane są: Przedszkole Ala ma kota, Przedszkole Ciuchcia Puch Puch - Wawer/Anin, Przedszkole Niepubliczne "Pod Poziomką'', Szkoła Podstawowa nr 86 im. Bronisława Czecha, Szkoła Podstawowa nr 218 im. Michała Kajki.

Sport i rekreacja
W pobliżu znajduję się: Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wawer, Uniq Fight Club - Boks Kickboxing MMA Muay Thai Crossfit Krav Maga Zajęcia Dla Dzieci Warszawa, Tenislandia, Pif Paf Paintball Warszawa, ASG, LaserTag. Pole Paintballowe i hala do LaserTag.

Kultura i rozrywka
W sąsiedztwie znajduję się Biblioteka dla Dorosłych i Młodzieży nr 26, Kino Poczekalnia OpenHead – Kawiarnia, Kino Cinema City.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Klimontowska BIS - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperBJM DEVELOPMENT S.C.
Osiedle Klimontowska BIS - inwestycja wyprzedana
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatWarszawa

Miasto/StrefaSadul
Data zakończeniaI kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia32,00  - 68,00 m2
Liczba pokoi1 - 4

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

osiedle monitorowane, osiedle zamknięte , plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

komunikacja miejska, usługi, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, boisko sportowe, sklep spożywczy

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 15 km

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras

Liczba planowanych mieszkań

93

Liczba planowanych budynków

3


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Klimontowska BIS - inwestycja wyprzedana

ul. Klimontowska 26 lok. 50, Warszawa

664 41 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę