PINEA Resort&Apartments


  • Pobierowo, Rewal, gryficki, ul. Grunwaldzka 82a
  • Liczba pokoi: 1 - 3
  • Powierzchnia: 25,94  - 76,32 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2021
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji PINEA Resort&Apartments


PINEA Resort&Apartments  - uzdrowiskowy condohotel oraz hotel renomowanej sieci HILTON

PINEA Resort&Apartments to kompleks trzech budynków apartamentowo-hotelowych, realizowany nad Bałtykiem w miejscowości Pobierowo. Budowa inwestycji rozpoczęła się w styczniu 2020 roku i zgodnie z planem zostanie zakończona w III kwartale 2021 roku. 

Realizowane w pierwszej linii brzegowej budynki pomieszczą 175 całorocznych luksusowych apartamentów o powierzchni od 25,94 do 76,32 m2. Wszystkie lokale zyskają klimatyzację (poza apartamentami nr 114 i 126) i zostaną wykończone w standardzie pod klucz. Nabywcy wybierać mogą pomiędzy dwoma wariantami wykończenia, których ceny wahają się od 2 500 zł do 2 750 zł/m2. Oferowane przez dewelopera, nowe apartamenty nad morzem wyróżnia także ponadprzeciętna wysokość pomieszczeń 2,60 m. Inwestor zaplanował podziemną halę garażową.

Właściciele nowych apartamentów całorocznych w Pobierowie oraz goście wypoczywający w PINEA Resort&Apartments zyskają dostęp do licznych atrakcji i udogodnień, wśród których wymienić można: restauracje, kompleks basenów, gabinety fizjoterapii, luksusowe SPA, saunę, klub fitness, patio, usługi concierge, recepcję oraz plac zabaw dla najmłodszych. Warto dodać, że budynki zostaną przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zakup nowego apartamentu nad Bałtykiem polecić należy w szczególności prywatnym inwestorom, którym zależy na bezpiecznej lokacie kapitału oraz czerpaniu regularnych zysków z wynajmu. Unikalne walory lokalizacji w połączeniu z całoroczną ofertą usługową oraz obecność w kompleksie hotelu sieci Hilton gwarantują wzrost wartości inwestycji w dłuższej perspektywie. Ponadto zakup apartamentu w PINEA daje możliwość uzyskania całkowitego zwrotu podatku VAT wraz z odliczeniem kosztów jego utrzymania od podatku dochodowego.

* ceny ofertowe są wartościami netto

LOKALIZACJA
PINEA Resort&Apartments powstaje przy ul. Grunwaldzkiej w Pobierowie. Ta, znajdująca się w zachodniej części polskiego wybrzeża, miejscowość zachwyci wszystkich ceniących sobie wypoczynek nad Bałtykiem.

Inwestycja pochwalić się może unikalną lokalizacją tuż przy samej plaży. Warto dodać, że Pobierowo leży na słynącym z urody wybrzeżu rewalskim. Piękne, piaszczyste plaże zachęcają nie tylko do letniego wypoczynku, ale także do relaksujących spacerów w chłodniejszych porach roku. Osoby spędzające czas w PINEA Resort&Apartments z pewnością docenią również okoliczne lasy, które są nasycone najwyższym poziomem naturalnego jodu na bałtyckim wybrzeżu. Czyste powietrze oraz łagodny klimat są szczególnie korzystne dla rekonwalescencji oraz leczenia problemów z układem oddechowym czy krążenia.

Wypoczynek w apartamencie nad Bałtykiem to także doskonałe rozwiązanie dla miłośników sportu. Pobierowo sprzyja aktywnościom takim jak: jazda na rowerze, golf, tenis, jazda konna czy yachting.

Klienci decydujący się na zakup apartamentu nad morzem w inwestycji PINEA Resort&Apartments zyskują nie tylko funkcjonalne, wysokiej jakości wnętrze, ale także dostęp do licznych udogodnień oraz niepowtarzalne sąsiedztwo morza, parku, lasu oraz rezerwatu przyrody.

Szczegóły inwestycji PINEA Resort&Apartments


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperAs-Invest sp. z o.o.
PINEA Resort&Apartments
Województwozachodniopomorskie
Miasto/PowiatPobierowo

Data zakończeniaIII kwartał 2021
Powierzchnia25,94  - 76,32 m2
Liczba pokoi1 - 3

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

apartamentowiec

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, osiedle monitorowane, osiedle zamknięte , plac zabaw dla dzieci, centrum sportowe, basen

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania, Lokale

Dystans od centrum miasta

nie dotyczy

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Liczba planowanych mieszkań

175

Liczba planowanych budynków

3


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjePINEA Resort&Apartments

Plac Wiosny Ludów 2, Poznań


Informacje, które moga Cię zainteresować