Przyjazne Osiedle


  • Mielec, mielecki, ul. Wojsławska
  • Liczba pokoi: 4 - 5
  • Powierzchnia: 75,77  - 171,88 m2
  • Termin oddania: 
Pokaż inwestycję na mapie15 DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

Opis inwestycji Przyjazne Osiedle


Przyjazne Osiedle to inwestycja deweloperska powstająca w Mielcu pod Krakowem. W ramach projektu oddane zostaną domy jednorodzinne oraz domy w zabudowie szeregowej. Jako wyróżniki osiedla wskazać można nowoczesną architekturę, bliską odległość od centrum oraz wysoki standard deweloperski.

I etap inwestycji obejmuje dwa segmenty (A i B), w których znajduje się łącznie 14 domów w zabudowie szeregowej. Każdy z nich ma powierzchnię około 110 m2. Wewnątrz znajdzie się przestronny salon z wyjściem na taras i do ogródka, WC, łazienka, trzy pokoje oraz dwa balkony. Właściciele zyskają również garaż z automatyczną bramą otwieraną na pilota.

II etap inwestycji zakłada wybudowanie 2 segmentów budynków w zabudowie szeregowej (Segmenty C i D). Każdy z domów posiadał będzie ok. 75 m2 powierzchni. Na parterze zaprojektowano salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras i do ogródka oraz WC, a na piętrze - łazienkę i 3 pokoje, w tym jeden z wyjściem na balkon.

Przyjazne Osiedle to także dwa domy wolnostojące:

  • Dom dwukondygnacyjny (powierzchnia 165 m2)- salon, 4 pokoje, garaż, 3 tarasy  
  • Dom parterowy (powierzchnia 171 m2) – salon, 3 pokoje, kuchnia z dostępem do spiżarni, duży taras, dwustanowiskowy garaż

LOKALIZACJA
Mielec to miasto znajdujące się na terenie województwa podkarpackiego. Znaleźć tu można tereny rekreacyjne pozwalające na korzystanie z zalet lokalizacji oraz świeżego powietrza podczas spacerów czy wycieczek rowerowych. Jednocześnie Mielec posiada pełną infrastrukturę handlowo-usługową, która pozwoli załatwić wszelkie sprawy urzędowe czy zakupy w zaledwie kilka chwil. Znaleźć tu można również szkoły, co z pewnością ucieszy rodziny z dziećmi zamieszkujące na Przyjaznym Osiedlu w Mielcu.

Handel
W pobliżu Przyjaznego Osiedla znaleźć można sklep Delikatesy Centrum. Nieco dalej znajdują się sklepy popularnych sieci, jak Tesco, Biedronka czy Lidl. Dzięki nim mieszkańcy nowych domów przy ul. Wojsławskiej będą mogli bez problemu robić większe zakupy każdego dnia. Nieopodal znajduje się również centrum handlowe Pasaż.

Usługi
Klienci Grupy Rogala decydujący się na nowe domy w Mielcu będą mogli cieszyć się bliskością wielu punktów gastronomicznych. Zaliczyć do nich można Jacek i Placek Bistro, Dwa Mosty czy popularną restauracje McDonald’s. W pobliżu znajdują się również Cukiernia u Borowskiej oraz Piekarnia i Cukiernia Konieczny E.i S. Inne punkty, które mogą być na co dzień przydatne, to Urząd Skarbowy, Urząd Pocztowy czy Starostwo Powiatowe w Mielcu.

Opieka medyczna
Nieopodal Przyjaznego Osiedla znajduje się Szpital Powiatowy im. Edmunda Biernackiego ze Stacją Powiatowego Pogotowia Ratunkowego. Nieco dalej znajdują się poradnia okulistyczna oraz prywatny gabinet okulistyczny. Wszelkie recepty będzie zaś można zrealizować w Aptece Różanej.

Edukacja
Rodziców ucieszy zapewne fakt, że w pobliżu nowych domów znajdują się liczne szkoły i przedszkola. Pośród nich wymienić można: Przedszkole nr 6, Szkoła Podstawowa nr 3, 6, 7 oraz 9. W okolicy działa także II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika oraz Liceum Ogólnokształcącego nr V.

 
Deweloper: "Nieruchomości" Rogala sp. z o.o. sp. k.
Strona internetowa inwestycji: www.przyjazneosiedlemielec.pl

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Przyjazne Osiedle


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperGrupa Rogala
Przyjazne Osiedle
Województwopodkarpackie
Miasto/PowiatMielec

Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia75,77  - 171,88 m2
Liczba pokoi4 - 5

Technologia i standard wykończenia


Etap

częściowo zakończona

Rodzaj zabudowy

wolnostojący, szeregowy

Wykończenie

stan deweloperski

Infrastruktura

osiedle zamknięte

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, usługi, plac zabaw dla dzieci, przedszkole, centrum sportowe, sklep spożywczy, kościół

Parking

garaż w budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

parterowy, jednopiętrowy

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras

Liczba planowanych mieszkań

36

Liczba planowanych budynków

6


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjePrzyjazne Osiedle

ul. Jagiellończyka 13/21, Mielec