Przyjazne Osiedle


  • Mielec, mielecki, ul. Wojsławska
  • Liczba pokoi: 4 - 5
  • Powierzchnia: 109,65  - 171,88 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie15 DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

Opis inwestycji Przyjazne Osiedle


Przyjazne Osiedle to nowa inwestycja deweloperska powstająca w Mielcu pod Krakowem. W ramach projektu oddane zostaną domy jednorodzinne oraz domy w zabudowie szeregowej. Jako wyróżniki osiedla wskazać można nowoczesną architekturę, bliską odległość od centrum oraz wysoki standard deweloperski.

I etap inwestycji obejmuje dwa segmenty (A i B), w których znajdzie się łącznie 14 domów w zabudowie szeregowej. Każdy z nich będzie miał powierzchnię około 109,65 m2. Wewnątrz znajdzie się przestronny salon z wyjściem na taras i do ogródka, WC, łazienka, trzy pokoje oraz dwa balkony. Właściciele zyskają również garaż z automatyczną bramą otwieraną na pilota.

Przyjazne Osiedle etap I to także dwa domy wolnostojące:

  • Dom dwukondygnacyjny (powierzchnia 165 m2)- salon, 4 pokoje, garaż, 3 tarasy  
  • Dom parterowy (powierzchnia 171 m2) – salon, 3 pokoje, kuchnia z dostępem do spiżarni, duży taras, dwustanowiskowy garaż

Zakończenie I etapu inwestycji deweloperskiej w Mielcu zaplanowano na III kwartał 2019 roku.

LOKALIZACJA
Mielec to miasto znajdujące się na terenie województwa podkarpackiego. Znaleźć tu można tereny rekreacyjne pozwalające na korzystanie z zalet lokalizacji oraz świeżego powietrza podczas spacerów czy wycieczek rowerowych. Jednocześnie Mielec posiada pełną infrastrukturę handlowo-usługową, która pozwoli załatwić wszelkie sprawy urzędowe czy zakupy w zaledwie kilka chwil. Znaleźć tu można również szkoły, co z pewnością ucieszy rodziny z dziećmi zamieszkujące na Przyjaznym Osiedlu w Mielcu.

Handel
W pobliżu Przyjaznego Osiedla znaleźć można sklep Delikatesy Centrum. Nieco dalej znajdują się sklepy popularnych sieci, jak Tesco, Biedronka czy Lidl. Dzięki nim mieszkańcy nowych domów przy ul. Wojsławskiej będą mogli bez problemu robić większe zakupy każdego dnia. Nieopodal znajduje się również centrum handlowe Pasaż.

Usługi
Klienci Grupy Rogala decydujący się na nowe domy w Mielcu będą mogli cieszyć się bliskością wielu punktów gastronomicznych. Zaliczyć do nich można Jacek i Placek Bistro, Dwa Mosty czy popularną restauracje McDonald’s. W pobliżu znajdują się również Cukiernia u Borowskiej oraz Piekarnia i Cukiernia Konieczny E.i S. Inne punkty, które mogą być na co dzień przydatne, to Urząd Skarbowy, Urząd Pocztowy czy Starostwo Powiatowe w Mielcu.

Opieka medyczna
Nieopodal Przyjaznego Osiedla znajduje się Szpital Powiatowy im. Edmunda Biernackiego ze Stacją Powiatowego Pogotowia Ratunkowego. Nieco dalej znajdują się poradnia okulistyczna oraz prywatny gabinet okulistyczny. Wszelkie recepty będzie zaś można zrealizować w Aptece Różanej.

Edukacja
Rodziców ucieszy zapewne fakt, że w pobliżu nowych domów znajdują się liczne szkoły i przedszkola. Pośród nich wymienić można: Przedszkole nr 6, Szkoła Podstawowa nr 3, 6, 7 oraz 9. W okolicy działa także II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika oraz Liceum Ogólnokształcącego nr V.

 
Deweloper: Nieruchomości Rogala sp. z o.o. sp. k.
Strona internetowa inwestycji: www.przyjazneosiedlemielec.pl

Szczegóły inwestycji Przyjazne Osiedle


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperGrupa Rogala
Przyjazne Osiedle
Województwopodkarpackie
Miasto/PowiatMielec

Data zakończeniaIII kwartał 2019
Powierzchnia109,65  - 171,88 m2
Liczba pokoi4 - 5

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

wolnostojący, szeregowy

Wykończenie

stan deweloperski

Infrastruktura

osiedle zamknięte

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, usługi, plac zabaw dla dzieci, centrum sportowe, sklep spożywczy, kościół

Parking

garaż w budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

parterowy, jednopiętrowy

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras

Liczba planowanych mieszkań

16


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjePrzyjazne Osiedle

ul. Jagiellończyka 13/21, Mielec