Śródmieście Odnowa


  • Wrocław, Krzyki, Południe, ul. Prądzyńskiego 40
  • Cena od: 245 000 zł
  • Liczba pokoi: 1
  • Powierzchnia: 27,59  - 28,68 m2
  • Termin oddania: IV kwartał 2017
Pokaż inwestycję na mapie2 DOSTĘPNE MIESZKANIA

Opis inwestycji Śródmieście Odnowa


Śródmieście Odnowa to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w sąsiedztwie wrocławskiego Rynku. Nowy projekt firmy ATC Development powstaje pośród historycznej, kamienicznej zabudowy centrum miasta. Nowoczesny budynek o bezpretensjonalnej bryle, poprzeplatany szkłem, metalem i płytami ceramicznymi wpisze się w krajobraz Wrocławia.

W ramach całej inwestycji oddanych zostanie około 500 mieszkań. Oferta sprzedaży obejmuje lokale o zróżnicowanych metrażach i układach – od 1- po 3-pokojowe. Klienci mogą wybierać pomiędzy „M” z aneksem kuchennym a oddzielną kuchnią. Wszystkie mieszkania dają możliwość maksymalnego wykorzystania powierzchni użytkowej. Deweloper pomyślał o drewnianych oknach i parapetach. W przestronnym hallu zlokalizowano całodobową recepcję z ochroną typową dla amerykańskich rezydencji. Całość uświetni fontanna. Z myślą o zmotoryzowanych właścicielach nowych mieszkań w inwestycji Śródmieście Odnowa, zadbano aż o 5 kondygnacji garażów podziemnych.

Na uwagę zasługuje wewnętrzne patio oddane do dyspozycji mieszkańców. Zieleń uzupełniona alejkami pozwoli lokatorom na codzienny relaks na świeżym powietrzu. Dziedziniec został zaprojektowany z uwzględnieniem charakteru otaczającej zabudowy – nawiązuje do rozwiązań przestrzennych poniemieckich osiedli Wrocławia. Śródmieście Odnowa to miejsce stworzone z myślą o wszystkich, którzy poszukują zielonej enklawy spokoju w sercu dużego miasta.

LOKALIZACJA
Jedną z największych zalet inwestycji Śródmieście Odnowa jest wyjątkowa lokalizacja w samym sercu Wrocławia. Bezpośrednie sąsiedztwo Rynku zapewnia dostęp do licznych atrakcji miasta. Młode, dynamiczne osoby poczują się tu „jak u siebie”. Położenie w centrum gwarantuje również możliwość korzystania z bogatego zaplecza handlowo-usługowego. Kolejną korzyścią wynikającą z posiadania nowego mieszkania na Śródmieściu jest bliskość przystanków komunikacji miejskiej, dzięki którym bez problemu można dostać się do dowolnej części Wrocławia. Zakup lokalu od ATC Development polecić należy także prywatnym inwestorom, którzy chcą zarobić na wynajmie. Sąsiedztwo centrum i dobry dostęp do wrocławskich uczelni, to gwarancja stałego i wysokiego zysku.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Śródmieście Odnowa


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperATC Development Sp. z o.o.
Śródmieście Odnowa
Województwodolnośląskie
Miasto/PowiatWrocław

Miasto/StrefaPołudnie
Data zakończeniaIV kwartał 2017
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia27,59  - 28,68 m2
Liczba pokoi1

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
M2_0M27,59 m21 pok.Parter245 000 zł
8 880 zł/m2
rzut
M5_0M28,68 m21 pok.Parter245 000 zł
8 543 zł/m2
rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

częściowo zakończona

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

stan deweloperski, pod klucz, do uzgodnienia

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, ochrona, usługi

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, basen, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, centrum handlowe

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania, Lokale

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, komórka lokatorska

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeŚródmieście Odnowa

ul. Prądzyńskiego 40A, Wrocław

71 790 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę