ul. Druskienicka


  • Poznań, Jeżyce, Podolany, ul. Druskienicka
  • Liczba pokoi: 1 - 3
  • Powierzchnia: 28,07  - 68,60 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji ul. Druskienicka


Przy ulicy Druskienickiej na poznańskich Podolan powstaje nowa inwestycja dewelopera Wechta. Projekt obejmuje realizację 9 budynków 4- i 5-kondygnacyjnych. Całość podzielona została podzielona na etapy. W ramach pierwszego z nich przygotowane zostaną budynki nr 1, 2 i 3. Zgodnie z planem ta część budowy zostanie zamknięta w październiku 2019 roku.

Łącznie przy ul. Druskienickiej powstanie około 700 lokali mieszalnych. Przeważać będą kawalerki oraz mieszkania 2- i 3-pokojowe. Optymalne rozkłady zadowolą zarówno singli, pary, jak i rodziny z dziećmi. Większość lokali parterowych posiadać będzie ogródki. Deweloper pomyślał także o podziemnych halach garażowych oraz lokalach użytkowych. Na terenie kompleksu budowanego na Podolanach powstanie także sieć dróg wewnętrznych, miejsca parkingowe, place zabaw i tereny zielone. Ponadto w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, przewidziano ochronę całego kompleksu.

LOKALIZACJA
Lokalizacja to jeden z kluczowych czynników wyboru nowego miejsca do życia. Inwestycja przy ul. Druskienickiej przypadnie do gustu wszystkim, którzy poszukują spokojnej przestrzeni wewnątrz dużego, dynamicznie rozwijającego się miasta. Podolany oferują szeroki wybór terenów rekreacyjnych. Po aktywnym dniu wypocząć można przy jednym pobliskich jezior (Rusałka, Strzeszyńskie, Kierskie). Okolica ta zachwyci zarówno miłośników aktywnego wypoczynku, jak i osoby, które marzą o spokojnej chwili na świeżym powietrzu. Zieleń i możliwość rekreacji to nie jedyne zalety oferowanej lokalizacji. W pobliżu inwestycji dewelopera Wechta działają sklepy, punkty usługowe, ośrodki zdrowia, centra fitnessu i zakłady pracy. Nie brakuje tu także szkół i przedszkoli, co czyni z tego rejonu Jeżyc miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Problemu nie stanowi także komunikacja z centrum i innymi dzielnicami Poznania. Niezmotoryzowani mieszkańcy korzystać mogą z linii autobusowych.

Handel
Mieszkańcy nowego osiedla na Podolanach korzystać mogą z szerokiej oferty handlowej. W pobliżu nowych mieszkań od dewelopera Wechta znajduje się m.in.  Piotr i Paweł,  Biedronka, Żabka, drogeria Rossman, Galeria Podolany.

Usługi
Podolany to także bogate zaplecze gastronomiczne. W sąsiedztwie działają m.in.: Brand Sushi Bar Poznań, Miś Burger, Lalu, Zielona Kuchnia. Mieszkańcy będą mieli również dostęp do salonów kosmetycznych,  fryzjerskich, stacji paliw, myjni samochodowej, poczty.

Komunikacja
Tuż przy samej inwestycji ul. Druskienicka znajduję się przystanek autobusowy z liniami 160 i 183, dzięki którym bez problemu można dostać się do centrum miasta.

Opieka medyczna
W okolicy znajduje się Szpital Wojewódzki w Poznaniu, szpital prywatny Chirurgia Poznańska, Hipokrates Przychodnia NZOZ. Nie brakuje również aptek, wśród których wymienić można np.: DOZ Apteka dbam o zdrowie, Apteka z Sercem, Apteka Remedium.

Edukacja
W sąsiedztwie nowych mieszkań na Podolanach działają placówki edukacyjne na różnych etapach kształcenia, m.in.: Przedszkole nr 77, Prywatne Przedszkole Estetyczne , Publiczne Przedszkole Leonardo, Szkoła Podstawowa nr 1 w Poznaniu, Szkoła Podstawowa nr 62, Spark Academy – Szkoła Podstawowa, Szkoła Podstawowa Da Vinci, Technikum Inżynierii Środowiska i Agrobieznesu.

 Sport i rekreacja
W niewielkiej odległości od inwestycji przy ulicy Druskienickiej w Poznaniu działają: Stacja Podolany, Siłownia Gym World, MOMOT Gym, Centrum Urody i Fitnessu. W okolicy znaleźć można również siłownie zewnętrzne.

Kultura i rozrywka
W wolnej chwili warto zajrzeć do Niku Bowling oraz do centrum handlowego Poznań Plaza, gdzie działa Cinema City i IMAX. Ponadto przy inwestycji dewelopera Wechta znajduje się Biblioteka Raczyńskich Filia 35.

Szczegóły inwestycji ul. Druskienicka


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperWechta Inwestycje sp. z o.o.
ul. Druskienicka
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaPodolany
Data zakończeniaII kwartał 2019
Powierzchnia28,07  - 68,60 m2
Liczba pokoi1 - 3

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

apartamentowiec

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, osiedle zamknięte , usługi, plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, usługi, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, sklep spożywczy, centrum handlowe

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon

Liczba planowanych mieszkań

700

Liczba planowanych budynków

9


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeul. Druskienicka

ul. Szyperska 14, Poznań