Kielce - Newsy

Newsy

 
Jurajska Plaza, źródło: MRK Polska
Jurajska Plaza, źródło: MRK Polska

Nowoczesne i bezpieczne osiedle w doskonałej cenie

19-10-2015

Szukasz dla siebie wygodnego mieszkania w Kielcach? Masz wysokie wymagania względem jakości budynku i dogodnej jego lokalizacji? Osiedle Jurajska Plaza tworzone jest więc dla Ciebie. Znajduje się w dzielnicy Ślichowice, którą cechuje bardzo duża dynamika rozwoju, przez co jest chętnie wybierana przez młode osoby. Wszelkie dostępne udogodnienia oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne, zapewnią mieszkańcom komfort życia w bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni. Dodatkowo to wszystko oferowane w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Rezydencja Żółkiewskiego, źródło: Univest
Rezydencja Żółkiewskiego, źródło: Univest

Nowoczesna inwestycja na Baranówku

21-10-2015

Ciekawa inwestycja cenionego dewelopera Univest Developer zlokalizowana w południowo-zachodniej części Kielc nosi nazwę Rezydencja Żółkiewskiego. Tworzy ją 3-kondygnacyjny budynek wielorodzinny, który wyróżnia się niezwykle nowoczesnym designem dzięki czemu idealnie wkomponowuje się w otaczające osiedle tereny zielone. Elegancka architektura to jeden z wielu atutów inwestycji.

Willa Tuwima, źródło: Lwy Inwestycje
Willa Tuwima, źródło: Lwy Inwestycje

Elegancka inwestycja w pięknym miejscu

05-11-2015

W kameralnym otoczeniu powstaje niezwykle nowoczesny i ekskluzywny apartamentowiec Willa Tuwima. Oprócz dogodnej lokalizacji w niewielkiej odległości od centrum Kielc, a jednocześnie blisko terenów zielonych, inwestycja posiada wiele innych atutów. W funkcjonalnych, świetnie zaprojektowanych i przestronnych mieszkaniach każdy z pewnością poczuje się niezwykle komfortowo.

Nowy Baranówek, źródło: Unimax Development
Nowy Baranówek, źródło: Unimax Development

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe w Kielcach

23-09-2015

Nowy Baranówek przykuwa uwagę ciekawą architekturą. Nowoczesne osiedle w dzielnicy Baranówek to doskonała propozycja dla wszystkich osób ceniących sobie bliskie sąsiedztwo centrum miasta oraz wysoką jakość usług dewelopera.

Osiedle Leszczyńska etap II, źródło: Arkada Development
Osiedle Leszczyńska etap II, źródło: Arkada Development

Osiedle Leszczyńska rośnie w siłę

02-09-2015

Pierwszy etap inwestycji Osiedle Leszczyńska został zakończony z sukcesem. Kolejny krok dewelopera to realizacja etapu II. Co zwiastują trwające prace?

Galene House, źródło: P.P.H.U. CORPORES
Galene House, źródło: P.P.H.U. CORPORES

Galene House – Twój zielony azyl

31-08-2015

Galene House to nowoczesne osiedle mieszkalne ulokowane przy ul. Chęcińskiej w centrum Kielc. Kameralna zabudowa sąsiadująca z malowniczymi, atrakcyjnymi terenami zielonymi czyni to miejsce pożądanym przez wymagających klientów, poszukujących swojego azylu na długie lata.

www.bryla.pl
www.bryla.pl

Ekskluzywny wachlarz usług blisko domu i pracy

29-06-2015

Coraz więcej osób przywiązuje wagę do prowadzenia zdrowego trybu życia, diety i utrzymania dobrej kondycji fizycznej. Dbanie o siebie wymaga dyscypliny nie tylko w domu, ale także w pracy. Dla ludzi pracujących w biurach, dużym udogodnieniem jest bezpośredni dostęp do dobrych jakościowo punktów gastronomicznych oraz sklepów z usługami.

Jakon
Jakon

Zyskaj zniżki do 20 % z Programem Partner

19-06-2015

Firma deweloperska Jakon działa na rynku już od ponad 25 lat, odnosząc liczne sukcesy. Tworzy przemyślane i wyjątkowo interesujące architektonicznie osiedla, które cieszą się dużym zainteresowaniem pośród klientów, poszukujących lokali o wysokim standardzie.

Słoneczny Stok, źródło: Jakon
Słoneczny Stok, źródło: Jakon

Ostatnia szansa w Słonecznym Stoku

11-05-2015

W ofercie dewelopera Jakon pozostały już ostatnie wolne mieszkania. Warto zapoznać się z nią jak najszybciej, bo czas ucieka. 

Słoneczny Stok, źródło: Jakon
Słoneczny Stok, źródło: Jakon

Mieszkania dla młodych w Kielcach

23-04-2015

Niezaprzeczalnym faktem jest, że większość klientów na rynku nieruchomościowym to ludzie młodzi. By zachęcić ich do zakupu mieszkania, deweloper Jakon oferuje sprzedaż gotowych  lokali w ramach programu ,,Mieszkanie dla Młodych”.

ul. Wiejska 33, źródło: RO.SA-INVEST
ul. Wiejska 33, źródło: RO.SA-INVEST

Komfort w atrakcyjnej cenie

24-03-2015

Jedną z przyczyn zakupu nowego mieszkania jest chęć podwyższenia standardu życia i zafundowania sobie komfortu. Aby sprostać tym oczekiwaniom deweloperzy biorą pod uwagę różnorodne potrzeby, a liczne udogodnienia stały się już standardem. Jedną z inwestycji, która gwarantuje wygodę i nowoczesność jest nieruchomość firmy RO.SA-INVEST zlokalizowana przy ul. Wiejskiej 33.

Słoneczny Stok, źródło: Jakon Sp. z o.o.
Słoneczny Stok, źródło: Jakon Sp. z o.o.

Mieszkania w Słonecznym Stoku czekają na nabywców

13-02-2015

Słoneczny Stokto jedna z ciekawych inwestycji na mapie Kielc. Jest to elegancki nowoczesny 4 – piętrowy budynek z podziemnymi stanowiskami parkingowymi i komórkami lokatorskimi. Do mieszkań prowadzi pięć klatek schodowych wyposażonych w cichobieżne windy dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Teren inwestycji jest ogrodzony i monitorowany, a pośrodku znajduje się wewnętrzny zielony dziedziniec.

źródło: Targi Kieleckie
źródło: Targi Kieleckie

Kieleckie targi i wystawa ogrodnictwa już w ten weekend!

19-09-2014

W dniach 19–21 września w Kielcach odbędą się IV Jesienne Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM i WNĘTRZE oraz Wystawa Ogrodnictwa OGRÓD i TY. To prawdziwa gratka dla miłośników aranżacji wnętrz i ogrodów, ale nie tylko. Wszyscy domatorzy, którzy chcą zadbać o estetykę otoczenia dla siebie i swojej rodziny znajdą tam wiele dobrych pomysłów i praktycznych porad. Zapraszamy!

źródło: www.freeimages.com
źródło: www.freeimages.com

Wakacje tuż za progiem!

17-07-2014

Nadszedł sezon urlopowy, a wraz z nim przygotowania do podróży w wymarzone miejsca. Snując plany wyjazdowe, warto pamiętać o tym, co zostawiamy za sobą. Wczasowicze znajdą poniżej garść porad dotyczących tego, jak zabezpieczyć dom przed wyjazdem. Osobom, które z różnych powodów wakacje spędzają w domach, podpowiadamy co zrobić, aby uprzyjemnić sobie najgorętsze dni lata.

Osiedle Słoneczny Stok, źródło: Jakon
Osiedle Słoneczny Stok, źródło: Jakon

Promocyjne ceny mieszkań na Osiedlu Słoneczny Stok

29-05-2014

Mieszkania na Osiedlu Słoneczny Stok cieszą się bardzo dużą popularnością. Większość z nich została już sprzedana. Jednak osoby, które do tej pory nie zdecydowały się na zakup, nie muszą się wcale martwić. Wręcz przeciwnie – czeka na nie niespodzianka w postaci promocji, jaką deweloper Jakon objął dużą część pozostałych mieszkań.

Osiedle Południowe, źródło: Echo Investment
Osiedle Południowe, źródło: Echo Investment

Piętrowy dom, elegancki bungalow, a może szeregowiec? Na Osiedlu Południowym masz wybór!

23-04-2014

Deweloper Echo Investment podjął się budowy dużej inwestycji w stylu amerykańskich osiedli na przedmieściach. Z tą tylko różnicą, że Dyminy koło Kielc, gdzie powstaje nowe Osiedle Południowe, od dawna uchodzą za dzielnicę miasta i z powodzeniem pełnią funkcję przemysłowo-mieszkalną. Propozycja dewelopera to doskonałe rozwiązanie dla osób marzących o własnym domu, w pięknym otoczeniu przyrody, które nie chcą rezygnować z miejskich rozrywek i jednocześnie zależy im na szybkim dojeździe do centrum.

Osiedle Słoneczny Stok, źródło: Jakon
Osiedle Słoneczny Stok, źródło: Jakon

Mieszkania na Osiedlu Słoneczny Stok już gotowe do odbioru!

15-04-2014

Przyszli mieszkańcy Osiedla Słoneczny Stok – kieleckiej inwestycji dewelopera Jakon – mogą już niebawem cieszyć się ze swoich wymarzonych własnych „M”. 

źródło: www.targikielce.pl
źródło: www.targikielce.pl

11 kwietnia w Kielcach rusza XXI edycja targów budownictwa DOM

09-04-2014

Ostatnie, kryzysowe lata nie sprzyjały rozwojowi budownictwa mieszkaniowego, ale od kilku miesięcy widać ożywienie w branży. Czy najbliższe, XXI Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM w Kielcach potwierdzą pozytywny trend? 

Słoneczny Stok, źródło: Jakon
Słoneczny Stok, źródło: Jakon

Standard wykończenia Osiedla Słoneczny Stok

14-03-2014

Wyjątkowość Osiedla Słoneczny Stok wynika z jakości wykończenia wnętrz i terenu wokół inwestycji. Deweloper Jakon przygotował je z największą starannością, co zostało dostrzeżone przez mieszkańców woj. świętokrzyskiego, którzy przyznali mu w 2012 r. nagrodę Srebrnego Żurawia.

Villa Vanilia, źródło: Univest
Villa Vanilia, źródło: Univest

Połączenie nowoczesności z tradycją

11-03-2014

Kielce to jedno z bardziej urokliwych polskich miast. Piękna architektura, bliskość Gór Świętokrzyskich oraz licznych rezerwatów przyrody – to główne atuty, które zachęcają do osiedlenia się w Kielcach. W mieście i okolicy działa wiele firm inwestycyjnych, oferujących bardzo atrakcyjne mieszkania, ale warto wybrać sprawdzonego pośrednika. Takiego jak deweloper Univest, który zakończył niedawno realizację budynku mieszkalnego Villa Vanilia przy ul. Słowackiego 15.

Osiedle Parkowe II, źródło: Ryszard Grzyb Nieruchomości
Osiedle Parkowe II, źródło: Ryszard Grzyb Nieruchomości

Osiedle Parkowe – sprzedaż mieszkań z II etapu

04-03-2014

21 stycznia na stronie internetowej dewelopera Ryszard Grzyb Nieruchomości pojawiła się informacja o szczęśliwym zakończeniu budowy II etapu inwestycji Osiedle Parkowe i rozpoczęciu sprzedaży mieszkań. Ceny zaczynają się już od 4590 zł/m2. 

Dom w Tymianku, źródło: Anna-Bud
Dom w Tymianku, źródło: Anna-Bud

Dom w tymianku, pod dębami, a może w orchideach? Wybierz kontakt z naturą

19-02-2014

Osiedle Zielone Wzgórze – kompleks domów jednorodzinnych w Bilczy k. Kielc – ma szereg zalet. Lokalizacja pozwala na szybki dojazd i korzystanie z pełnej, miejskiej infrastruktury. Pewne oddalenie od Kielc zapewnia spokój i wypoczynek na świeżym powietrzu. Deweloper Anna-Bud oprócz powyższych walorów, wylicza wiele innych powodów, dla których warto się tutaj osiedlić.

Villa Stodom, źródło: Stodom
Villa Stodom, źródło: Stodom

Villa Stodom – już niedługo znajdziesz tu ciszę i spokój

04-02-2014

Villa Stodom, najnowsza inwestycja firmy deweloperskiej Stodom, została zaprojektowana z myślą o osobach, które po dniu ciężkiej pracy przede wszystkim pragną znaleźć spokój i odpoczynek. Sprzyja temu lokalizacja –w pobliżu osiedla znajdują się liczne tereny zielone, które idealnie nadają się do wypoczynku i aktywności sportowej. 

Rządowy program dopłat dla energooszczędnego budownictwa

03-02-2014

Do 2018 r. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej będzie udzielał dopłat do kredytów przeznaczonych na budowę, lub zakup energooszczędnych budynków. Jednorazowa ,bezzwrotna dotacja przy budowie domu pasywnego może wynieść do 50 000 zł, natomiast dla domu energooszczędnego do 30 000 zł. Z kolei przy nabyciu mieszkań w budynkach pasywnych można liczyć na dotację w wysokości do 16 000 zł, a w energooszczędnych do 11 000 zł.

Słoneczny Stok, źródło: Jakon
Słoneczny Stok, źródło: Jakon

Osiedle Słoneczny Stok obniża ceny

28-01-2014

Na Osiedlu Słoneczny Stok w Kielcach obowiązują atrakcyjne ceny. Mieszkania w tej lokalizacji kosztują od 4200 zł/m2. 

Promenada Solna, źródło: Apartamenty Solna
Promenada Solna, źródło: Apartamenty Solna

Zamieszkaj nad rzeką w Promenadzie Solnej

23-01-2014

Przy ul. Solnej w Kielcach powstała nieszablonowa inwestycja – Promenada Solna. Ten luksusowy budynek mieszkalny swoją nazwę zawdzięcza usytuowaniu – znajduje się nad rzeką, dzięki czemu wraz z punktami usługowo-handlowymi tworzy rodzaj bulwarowej zabudowy. Natomiast nazwa ulicy przypomina, że niegdyś w tej części miasta znajdował się skład soli.

ul. Sienkiewicza, źródło: Firma Murbet
ul. Sienkiewicza, źródło: Firma Murbet

Duża rozpiętość metraży przy ul. Sienkiewicza

15-01-2014

Przy ul. Sienkiewicza w Skarżysku-Kamiennej dostępne są atrakcyjne mieszkania, których powierzchnia użytkowa zajmuje aż 2 poziomy. Deweloper Murbet proponuje bardzo niską cenę, jak na mieszkania usytuowane na III piętrze i poddaszu – wynosi ona 2700 zł netto/m2. Kto chciałby wprowadzić się do dużego, komfortowego mieszkania powinien rozważyć niewątpliwie korzystną ofertę tego inwestora.

Rekomendacja S gwarantem zabezpieczenia kredytu hipotecznego

03-01-2014

Wraz z 2014 rokiem zaczyna obowiązywać znowelizowana rekomendacja „S” dotycząca warunków przyznawania kredytów hipotecznych. Według Komisji Nadzoru Finansowego stanowi ona podstawę gwarantującą bezpieczeństwo nie tylko kredytobiorcom, ale i bankom. Jak podkreślił w rozmowie z TVN24 przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego, Andrzej Jakubiak: – Nie sądzę, by rekomendacja „S” zaszkodziła rynkowi. Wręcz przeciwnie, ci którzy będą brali kredyty, będą mogli czuć się spokojniej. 

źródło: Condite Development SKA
źródło: Condite Development SKA

Mieszkania przy ul. Raciborskiej do odbioru

30-12-2013

Gotowe są już mieszkania na kieleckich Ślichowicach. Większość lokali, oddawanych do użytku w standardzie deweloperskim, została już sprzedana. Jednak w ofercie dewelopera Condite Development SKA pozostało jeszcze kilka ciekawych propozycji.

Fundusz Mieszkań na Wynajem – konkurencja MdM

30-12-2013

Zarząd Banku Gospodarstwa Krajowego powołał spółkę BGK Nieruchomości odpowiedzialną za zarządzanie funduszem od 2014 r. Co ważne, pierwsze mieszkania na wynajem pojawią się w tym samym roku lub w 2015.

Wyślij zapytanie o dom lub mieszkanie

 

JEDNO zapytanie = WIELE ciekawych ofert
Województwo
Szukam mieszkania/domu
Lokalizacja nieruchomości
 
Typ nieruchomości*
Miejscowość*
0.79