Łódź - Nowe mieszkania i domy

O nas

Jeżeli poszukują Państwo nieruchomości z rynku pierwotnego na terenie Łodzi lub w okolicy trafili Państwo we właściwe miejsce! Nasz serwis oferuje dostęp do obszernej bazy nowych mieszkań i domów z Łodzi. Publikujemy sprawdzone informacje o wszystkich inwestycjach z rynku pierwotnego w danym regionie. Na naszym portalu zapoznają się Państwo z aktualną ofertą wszystkich lokalnych deweloperów.
Jeżeli mają Państwo sprecyzowane wymagania warto zainteresować się naszą praktyczną i łatwą w obsłudze wyszukiwarką oraz możliwością złożenia zapytania grupowego. Wskazanie konkretnych wymagań, takich jak cena czy powierzchnia pozwoli wyłonić tylko te oferty, które odpowiadają Państwu oczekiwaniom.

Jeżeli są Państwo na początku drogi do nowego „M”, polecamy skorzystać  z obszernej bazy deweloperów Łódź dostępnej na naszym serwisie. Zgromadzenie ofert wielu firm pozwala porównywać ze sobą konkurencyjne propozycje i zorientować się w sytuacji na rynku mieszkaniowym. Wybierając danego dewelopera, można zobaczyć realizowane przez niego inwestycje. W celu poznania szczegółów i najnowszych informacji na temat prezentowanych inwestycji, zapraszamy do zakładki Newsy, gdzie znajdą Państwo interesujące artykuły.

Korzystając z naszego serwisu dajecie sobie Państwo szansę na oszczędności! Nasza zakładka Promocje pozwoli być zawsze na bieżąco z ofertami specjalnymi, rabatami i promocjami deweloperskimi z Łodzi.

W celu zasięgnięcia fachowych rad warto zajrzeć do zakładek Porady oraz Ważne i na temat. Zgromadziliśmy tu wartościowe materiały, które pomogą w zrealizowaniu marzenia o własnym „M”. Nie brakuje publikacji na temat urbanistyki, aranżacji wnętrz, kredytów hipotecznych i innych formalności.

Nasz serwis pomaga także osobom chcącym skorzystać z dofinansowania w ramach programu MDM. Zachęcamy do lektury artykułów dotyczących projektu. U nas znajdą Państwo aktualne limity MDM Łódź, zasady funkcjonowania programu po nowelizacji ustawy o MDM i wiele, wiele innych. Z myślą o wzrokowcach nowe mieszkania w MDM  z Łodzi zostały wyróżnione specjalnym kolorem na mapie. 

1.12