Autor: Dopoznania.pl
25 lutego, 2020Newsy

3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku – odbiór już wkrótce

Nieruchomości GD Zakątek ŁostowiceJuż niebawem dobiegnie końca realizacja budynku nr 3 na osiedlu Zakątek Łostowice. Jeżeli poszukujesz nowego mieszkania w Gdańsku, które spełni oczekiwania Twojej rodziny, trafiłeś pod właściwy adres!

Realizowana przez GD Nieruchomości inwestycja to kilkuetapowy projekt, w ramach którego oddanych zostanie 5 kameralnych budynków wielorodzinnych. W każdym z nich znajdzie się 16 mieszkań, po 4 na kondygnacji. Deweloper zadbał o atrakcyjny wybór metraży oraz duże przeszklenia, dzięki którym wszystkie lokale są dobrze doświetlone. Na terenie osiedla nie zabraknie także placu zabaw, indywidualnych garaży w Nieruchomości GD Zakątek Łostowicepodziemnej hali oraz naziemnych miejsc postojowych.

Aktualnie trwa realizacja budynku nr 3. Zgodnie z planem zostanie on zamknięty jeszcze w I kwartale bieżącego roku. Klientom, którzy poszukują nowego mieszkania w dzielnicy Łostowice polecamy ofertę numer 10. Jest to 3-pokojowe mieszkanie liczące 65,10 m2. Lokal znajduje się na 2 piętrze, a jego cena wynosi 387 345 zł. Do dyspozycji przyszłych właściciele będzie duży salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka oraz taras.

Postaw na nowe mieszkanie od dewelopera i pozwól sobie na szybką przeprowadzkę do nowych czterech kątów.