Autor: dopoznania.pl
28 kwietnia, 2023Newsy

Promocja na mieszkania na Osiedlu Horizon

Mieszkanie w jednym z nadmorskich miast to marzenie wielu osób. Teraz, dzięki promocji od J.W. Construction Holding, można je spełnić nieco łatwiej. W jaki sposób? Należy wybrać jedno z „M” z I etapu Osiedla Horizon, wpłacić 10% jego wartości teraz, a resztę dopiero przy odbierze kluczy!

Promocja dotyczy wybranych mieszkań 3-4 pokojowych, więc jest to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, osób szukających przestrzeni oraz tych, którzy mieszkanie kupić chcą w celach inwestycyjnych. Osiedle Horizon to bowiem super lokalizacja – do plaży i morza mieszkańcy mają zaledwie 5 minut drogi, podobnie do Stadionu piłkarskiego czy hali AmberExpo, gdzie odbywają się różnego rodzaju imprezy, takie jak targi czy jarmarki. Bez problemu można stąd dojechać również do centrum Gdańska.

Warto pamiętać, że mieszkania 3- oraz 4-pokojowe to nie koniec oferty od J.W. Construction Holding. W budynkach Osiedla Horizon znaleźć można również kawalerki czy lokale 2-pokojowe. Zakres metraży wszystkich zaplanowanych „M” mieści się w zakresie od 26 do 98 m2. Do każdego z nich zaplanowano powierzchnie dodatkowe w postaci balkonu, loggii lub tarasu, a w podziemiu znaleźć będzie można halę garażową. Poza tym na Osiedlu Horizon przewidziano także idealne pod działalność lokale usługowe o wielkości od 26 do niemal 100 m2.

Dzięki ciekawej lokalizacji budynków Osiedla Horizon mieszkańcy mogą liczyć również na piękne widoki. Z okien nowych lokali podziwiać można panoramę miasta oraz Zatokę Gdańską. Przy takich widokach poranna kawa smakuje zupełnie inaczej.