22 lutego, 2019Strona główna

Atrakcyjne mieszkania z wykończeniem pod klucz

Prowadząc harmonijne, miejskie życie, łączące wygodę z łatwym dostępem do uspokajającej zieleni, możesz cieszyć się poczuciem spełnienia i komfortem, o którym od dawna marzyłeś. Sięgając po ofertę osiedla Harmonia Oliwska, osiągniesz ten stan z łatwością. Niebanalny projekt architektoniczny, łączy to co najlepsze z tradycyjnych technologii, z pomysłowymi rozwiązaniami, które zapewnia nowoczesne wyposażenie.

Zaproponowany przez dewelopera INPRO S.A.standard wykończenia pod klucz, to nie tylko wygoda, pozwalająca na szybkie przeniesienie się do wymarzonego M. To także znacząca oszczędność pieniędzy (preferencyjne koszty wykończenia) oraz nieprzeceniona oszczędność czasu (potrzebnego do samodzielnego poszukiwania ekip wykończeniowych i koordynowania ich prac).

Budowa inwestycji została podzielona na cztery etapy. Dwa z nich zostały już ukończone a mieszkania sprzedane. W ramach trzeciego etapu dostępne są ostatnie lokale. Podobnie jak etap czwarty, jego realizacja została przewidziana na koniec września 2019 roku. Duże zróżnicowanie, w szerokiej jeszcze puli dostępnych mieszkań – od 28,2 m2 do 98 m2, w układzie od 1- do 4- pokojowym, zapewnia swobodę w doborze najwłaściwszej opcji.

Deweloper oferuje trzy pakiety wykończenia mieszkań pod klucz. Pierwszy z nich „S” obejmuje wykończenie w podstawowym zakresie, z materiałami wbudowanymi na stałe. Pakiet „M” poszerzony został o stałe elementy w zabudowie, zaś pakiet „L” oferuje pełen zakres prac, pozwalających na natychmiastową przeprowadzkę.