Autor: Dopoznania.pl
29 lipca, 2019Zakup inwestycyjny

Atrakcyjne osiedle mieszkaniowe Gdańsk-Łostowice

Dekpol Deweloper - Osiedle PastelowePlanujesz zakup nowego mieszkania w Gdańsku? Sprawdź ofertę Osiedla Pastelowego i zamieszkaj w dzielnicy Łostowice. Tu poczujesz się bezpiecznie i komfortowo!

Dekpol Deweloper to doświadczona firma, która doskonale wie, iż wysoka jakość, dobra lokalizacja i konkurencyjna cena to połączenie, które zwraca uwagę nawet najbardziej wymagających klientów. Wśród aktualnych ofert dewelopera znaleźć można Osiedle Pastelowe. To miejsce pełne zacisznej atmosfery, pozwalającej oderwać się od zgiełku i tłoku, jaki panuje w centrum. Bliskość terenów rekreacyjnych ukoi wszystkie zmysły i skutecznie Dekpol Deweloper - Osiedle Pastelowezachęci do tego, by aktywnie spędzać czas. Nowoczesna architektura, bazująca na sprawdzonych rozwiązaniach przestrzennych, pozwoli efektownie zaaranżować przestrzeń do życia.

Liczne przeszklenia oraz odpowiednio duża odległość pomiędzy budynkami (ponad 30 metrów), to rozwiązania, które znacząco podnoszą poczucie prywatności. Wysoka jakość budynków wynika z zastosowania materiałów, pochodzących od sprawdzonych, renomowanych dostawców. Optymalizacja projektowa, oparta na doświadczeniu dewelopera, pozwoliła jednocześnie na wygenerowanie konkurencyjnej ceny. Koszty zakupu mieszkania, rozpoczynają się już od 4 950 zł/m2, co biorąc pod uwagę obecne warunki rynkowe, jest ofertą rzeczywiście godną uwagi.

Niższa cena, nie oznacza rezygnacji z odpowiedniej jakości jak również dogodnej lokalizacji. Osiedle Pastelowe położone jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, dobrze skomunikowanej z centrum.