Autor: Dopoznania.pl
15 lutego, 2022Newsy

II etap Zdrojowej Polany w sprzedaży

Planujesz zakup nowego mieszkania w Zielonej Górze? Doskonale się składa! EBF Development prowadzi sprzedaż II etapu inwestycji mieszkaniowej Zdrojowa Polana. Sprawdź ofertę osiedla przy ul. Zdrojowej i wybierz nieruchomość spełniającą wszystkie Twoje oczekiwania.

Zdrojowa Polana to atrakcyjny kompleks mieszkaniowy, położony pomiędzy ulicami Zdrojową, Źródlaną i Rzeźniczaka w Zielonej Górze. W ramach całego projektu, deweloper odda 8 czteropiętrowych budynków z windami podziemnymi halami garażowymi. Realizowany aktualnie II etap przedsięwzięcia obejmuje budynki 31, 33, 35 i 37. Klienci zainteresowani nowymi mieszkaniami w Zielonej Górze wybierać mogą pomiędzy lokalami 2-, 3- i 4-pokojowymi. Do każdego lokalu przypisana jest komórka lokatorska w cenie 4 tys. zł. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, realizacja tej części osiedla zostanie zakończona w marcu 2024 roku.

Zaproponowana przez EBF Development lokalizacja stwarza przyjazne i komfortowe warunki do życia. W pobliżu osiedla działają sklepy oraz przedszkole. Dużą zaletą jest także dobry dostęp do komunikacji miejskiej i centrum Zielonej Góry. Całość uzupełnia okoliczna zieleń.