Autor: Iza
27 marca, 2019Newsy

Kameralna lokalizacja, którą pokochasz

Osiedle Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowe miejsce, realizowane z myślą o wyjątkowych osobach. Kameralne, położone nad malowniczym jeziorem, zapewnia doskonałe połączenie komunikacyjne zarówno z wszystkimi miastami Aglomeracji Górnośląskiej jak i Krakowem.

Pomyśl, jak komfortowo możesz wypoczywać na co dzień, wychodząc na spacery bądź uprawiając ulubioną dyscyplinę sportową, korzystając z infrastruktury, jaką ma do zaoferowania zielona okolica z malowniczym jeziorem, któremu towarzyszy plaża i przystań. Sąsiedztwo obfituje w dużą ilość ścieżek spacerowych oraz rowerowych. W planach jest także organizacja kilkunastohektarowego parku z obiektami sportowymi, który dodatkowo poszerzy wachlarz dostępnych form wypoczynku.

Sama dzielnica posiada dobrze rozbudowaną strefę handlowo – usługową a w okolicy nie brak potrzebnych na co dzień udogodnień infrastrukturalnych typu sklepy, placówki oświatowe, gabinety lekarskie czy kościół.

Ta rzeczywiście przyjazna przestrzeń, pozwalającą na zachowanie równowagi w codziennym życiu, nie ogranicza jednocześnie w łatwym dostępnie do bogato rozwiniętej infrastruktury miejskiej. Do centrum Katowic dojedziesz w zaledwie 20 minut, a do Krakowa w 50 minut. Taką swobodę komunikacyjną gwarantuje bliskość trasy S1. Szybki dojazd do lotniska w Pyrzowicach (zaledwie 12 minut) daje nieograniczoną swobodę poruszania się w skali makro.

Wybierając ofertę od Murapol S.A. możesz mieć pewność, że jakość i funkcjonalność zaproponowanych rozwiązań, przyniesie długoletnią satysfakcję konsumencką.