Autor: Iza
19 kwietnia, 2019Newsy

Unikatowa dzielnica w zielonej okolicy

Murapol Siewierz Jeziorna jest inwestycją, która ma na nowo wyznaczyć standard życia w tej części aglomeracji. W obecnie realizowanych etapach, powstanie 185 mieszkań, zlokalizowanych w pięciu estetycznie zaprojektowanych budynkach. Całościowy zamysł architektoniczny, zakłada stworzenie kompleksowo wyposażonego osiedla, które zaspokoi wszystkie potrzeby swoich mieszkańców.

Deweloper Murapol S.A. podjął decyzję o realizacji tak obszernego projektu właśnie w tej okolicy, ze względu na jej walory przyrodnicze i bliskość do dużych ośrodków miejskich. Jeżeli szukasz nowego mieszkania na Śląsku, które będzie wypełnione nowoczesnymi rozwiązaniami przestrzennymi i technologicznymi, to na osiedlu Murapol Siewierz Jeziorna odnajdziesz się perfekcyjnie.

Okolica spodoba się wszystkim tym, którzy cenią sobie łatwy dostęp do terenów zielonych o zróżnicowanym charakterze. Harmonia, jaką można w ten sposób uzyskać, sprzyja życiu w spokojniejszym tempie. Udogodnienia infrastrukturalne, decydujące o wygodzie życia na co dzień, znajdują się w zasięgu ręki – szkoły, placówki oświatowe, punkty usługowe czy przystanki komunikacji miejskiej. Jednocześnie, to nowatorskie osiedle z nowymi mieszkaniami pod Katowicami, pozwala na dogodny dojazd do głównych miast regionu jak i Krakowa. Nie bez znaczenia jest także bliskość portu lotniczego w Pyrzowicach. W sprzedaży znajdują się jeszcze mieszkania o powierzchni od 34,38 m2 do 59,81 m2, w układzie od 2- do 4- pokojowym.

 

Zobacz inne mieszkania w Siewierzu