Autor: Dopoznania.pl
12 września, 2019Newsy

Kowale w okolicach Gdańska – sprawdź aktualną ofertę mieszkań

Poszukujesz wygodnego, nowego mieszkania w okolicach Trójmiasta? Masz w planach inwestycję w nieruchomość pod wynajem? Sprawdź ofertę osiedla Nowe Kowale.

To dobrze przemyślana koncepcja architektoniczna, o sprawdzonych rozwiązaniach, chętnie wybieranych przez klientów. Deweloper P.B.M. i R. BUDROS dołożył wszelkich starań, by jego oferta, spełniała oczekiwania szerokiego grona nabywców, dlatego też proponuje lokale o zróżnicowanym układzie i wielkości.

Obecnie w ramach osiedla Nowe Kowale, dostępne są jeszcze mieszkania o powierzchni od 38,64 m2 do 108,97 m2 w układzie od 1- do 5- pokojowym. W tak szerokiej ofercie odnajdą się nie tylko wymagający single, pary w różnym wieku, prowadzące aktywny tryb życia, ale także rodziny. Doskonale wyważona, podmiejska lokalizacja, to gwarancja wygodnego życia, w spokojniejszym otoczeniu, które nie wymusza rezygnacji z dostępu do wielkomiejskich udogodnień.

Kupując lokal na przedmieściach Gdańska, możesz dodatkowo cieszyć się konkurencyjnymi cenami. Sprawdź na ile więcej możesz sobie pozwolić. Już dziś zarezerwuj jedno ze wspomnianych mieszkań dla siebie!