Autor: Iza
15 marca, 2019Newsy

Lokalizacja, w której masz wszystko, czego potrzebujesz

Osiedle Foresta powstało z myślą o wymagających klientach, którzy chcą cieszyć się nie tylko wysoką jakością mieszkań i części wspólnych ale kładą także duży nacisk na optymalne położenie inwestycji. Jeżeli i Ty traktujesz te dwie kwestie priorytetowo, to już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty i wybierz jeden z lokali dla siebie.

Deweloper Dekpol Deweloper. dołożył wszelkich starań aby realizowany przez niego projekt, w pełni pokrywał się z oczekiwaniami współczesnych klientów. Dlatego też, zastosował sprawdzone, w pełni funkcjonalne rozwiązania, które uzupełnił o nowoczesne udogodnienia technologiczne. Wybierając lokalizację, zdecydował się na dzielnicę Piecki – Migowo, która zapewnia łatwy i szybki dojazd do centrum a jednocześnie nie jest nadmiernie zatłoczona. W okolicy znajdują się liczne udogodnienia infrastrukturalne, potrzebne na co dzień. Największym zaś atutem tej części Gdańska jest bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który zapewnia doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku, zapewniając dobrze zorganizowaną infrastrukturę.

Łatwy dojazd do Obwodnicy Trójmiejskiej, gwarantuje sprawną komunikację na terenie całego regionu. Jednocześnie, osoby podróżujące komunikacją zbiorową, mogą korzystać z jej dobrze zorganizowanej i stale rozwijającej się sieci.

Zaledwie 5 minut zajmie Ci dojście do najbliższych przystanków, centrum handlowego czy przedszkola, sklepu i bankomatu. Plany uruchomienia linii tramwajowej w tym rejonie, dodatkowo podniosą jego atrakcyjność. Pora na Twój ruch!