Autor: Iza
5 lipca, 2019Newsy

Mieszkania z tarasem na dachu

Chcesz mieszkać w dużym mieście, ponieważ doceniasz potencjał takiego rozwiązania? Jednocześnie pragnąłbyś móc oderwać się od zgiełku i hałasu jaki panuje na ulicach aglomeracji? Osiedle Foresta powstało więc z myślą także o Tobie! Oferowane w jego ramach mieszkania, z efektownymi tarasami na dachu, to wymarzona opcja dla relaksu.

Dekpol Deweloper postawił na starannie dopracowany projekt, który jakością i pomysłowymi rozwiązaniami, znacząco wyróżnia się na tle konkurencji. Osiedle znajduje się na modnej i pełnej zieleni Morenie, która jest doskonale skomunikowaną dzielnicą – zarówno w odniesieniu do centrum, jak i głównych tras regionu.

Wyszukana forma architektoniczna, pozwoliła na wygospodarowanie efektownych tarasów na dachu, których wielkość sięga nawet 63,19 m2. To zaciszna i komfortowa przestrzeń, odpowiednio oddalona od dźwięków ulicy, z której można podziwiać panoramiczny widok na okolicę. Idealne miejsce dla zaaranżowania miejsca do zabaw dla dzieci czy okazałej przestrzeni wypoczynkowej dla przyjaciół.

Okolica prężnie się rozwija, oferując łatwy dostęp do licznych udogodnień infrastrukturalnych. Jednocześnie zachowała atrakcyjnie zagospodarowane tereny zielone, które sprzyjają wypoczynkowi i aktywnej rekreacji na świeżym powietrzu.

Jeżeli nosisz się z zakupem nowego mieszkania w Gdańsku, to poważnie rozważ propozycję osiedla Foresta. Jego innowacyjny projekt i wysoki standard wykończenia, przyniosą rzeczywistą satysfakcję konsumencką.

 

Zobacz inne meiszkania w dzielnicy Piecki-Migowo