Autor: Dopoznania.pl
15 października, 2021Newsy

Mieszkania z widokiem na Wisłę

Kamienica Zamkowa to wyjątkowy punkt na mapie mieszkaniowej Tczewa. W ramach realizowanej w samym sercu Bulwaru Nadwiślańskiego inwestycji oddane zostaną mieszkania o zróżnicowanych układach i powierzchniach. Jeżeli poszukujesz połączenia codziennego komfortu, atrakcyjnej lokalizacji i funkcjonalnych rozwiązań, trafiłeś pod właściwy adres.

5-piętrowy prestiżowy budynek przy ul. Zamkowej w Tczewie pomieści 136 apartamentów, mieszczących się w przedziale od 25 do aż 215 m2. Oferowane lokale wyróżni ponadprzeciętna wysokość oraz przestronne, jasne wnętrza. Powstające w ramach projektu Kamienica Zamkowa mieszkania zyskają funkcjonalne powierzchnie dodatkowe w postaci tarasów lub loggii.

Sam  budynek przyciągać będzie ciekawą architekturą, doskonale wpisującą się w krajobraz okolicy. Deweloper postawił na wysokiej klasy materiały, takie jak szklane balustrady czy naturalny kamień. Na uwagę zasługują także estetyczne, wyposażone w nowe technologie części wspólne. Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców zaplanowano parking podziemny z myjnią, cichobieżne windy, lokale handlowo-usługowe, komórki lokatorskie oraz plac zabaw dla najmłodszych. Całość uzupełni zielone patio.

Mówiąc o zaletach Kamienicy Zamkowej nie można zapomnieć o lokalizacji. Inwestycja powstaje w centralnej i najbardziej rozpoznawalnej części miasta. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się sąsiedztwem Wisły oraz bliskością Starego Miasta i jego najważniejszych zabytków. Ponadto w okolicy działają niezbędne na co dzień punkty, takie jak sklepy, szkoły czy lokale gastronomiczne. To idealne miejsce dla osób ceniących kameralny klimat, które jednocześnie nie chcą rezygnować z łatwego dostępu do miasta i jego udogodnień.