Autor: Dopoznania.pl
31 lipca, 2019Newsy

Nowe mieszkania w Skowarczu – postaw na okolice Gdańska

Profesjonal24 Osiedle Wschodnie w SkowarczuNa Osiedlu Wschodnim w Skowarczu – mieszkania znajdziesz nowoczesne lokale z rynku pierwotnego o konkurencyjnym stosunku jakości do ceny. Realizacja części z nich będzie zakończona jeszcze w tym roku, pozostałe zaplanowane zostały na 2020 rok. Poznaj szczegóły oferty i zamieszkaj w okolicach Trójmiasta.

Deweloper Profesjonal24 Sp. z o.o. oferuje nowe mieszkania w Skowarczu, o bezczynszowym charakterze, które generują relatywnie niskie koszty. Kameralna zabudowa, ciekawe rozwiązania przestrzenne oraz wysoka jakość budynków, to zalety, które nie mogą pozostawić Cię obojętnym.

Klienci, którym zależy na szybkiej przeprowadzce do wymarzonego M mają do wyboru cztery lokale, w tym dwa modelowe. Ich powierzchnia użytkowa wynosi 75,63 m2, a wielkość przynależnego ogródka waha się od 65 m2 do 70 m2. Nieruchomości składają się z salonu i trzech pokoi, w Profesjonal24 Osiedle Wschodnie w Skowarczuukładzie dwukondygnacyjnym z poddaszem użytkowym. Planowany termin realizacji budynków to wrzesień 2019 roku.

W aktualnej ofercie sprzedaży dostępnych jest jeszcze 15 kolejnych lokali, o analogicznej wielkości i układzie. Termin ich realizacji, przewidziany został na wrzesień 2020 roku. To także nieodległa data, pozwalająca na spokojne zaplanowanie przyszłości i ewentualne zgromadzenie środków na zakup – sprawdź jak bezpiecznie zaciągnąć kredyt hipoteczny. Nieruchomości charakteryzują się niskimi kosztami utrzymania i wysoką trwałością. Postaw na Osiedle Wschodnie w Skowarczu - mieszkania już dziś!

 

Poznaj inne oferty nowych mieszkań w Gdańsku i okolicy