Autor: Iza
16 maja, 2019Newsy

Ostatnie lokale czekają na swoich nabywców

Jak informuje deweloper City House, już tylko sześć nieruchomości, pozostało w ramach sprzedaży inwestycji Osiedlowa II – mieszkania. Ich zróżnicowanie jest jeszcze na tyle duże, że oferta z łatwością trafi do szerokiego grona odbiorców. Może także do Ciebie?

Osoby zainteresowane zakupem nowego mieszkania w Gdańsku, które będzie miało układ 2- pokojowy, mogą wybierać jeszcze pośród lokali o powierzchni od 39,94 m2 do 51,47 m2. Ceny nieruchomości wahają się od 268 000 złotych do 284 000 złotych. Jeżeli w polu Twoich zainteresowań znajduje się lokal 3- pokojowy, to masz ostatnią szansę na jego nabycie, decydując się na nieruchomość o powierzchni 57,19 m2. Znajduje się ona na trzeciej kondygnacji i kosztuje 364 000 złotych.

Rodziny i klienci o szczególnych wymaganiach lokalowych, mogą sięgnąć po ostatnie mieszkanie 4- pokojowe, którego powierzchnia wynosi 65,52 m2. W tym przypadku, należy się liczyć z ceną 425 000 złotych.

Osiedlowa II – mieszkania to nowoczesny projekt, położony przy ul. Św. Brata Alberta. Oferuje funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania, otoczone pomysłowo zaaranżowanymi częściami wspólnymi. Na terenie inwestycji znajduje się plac zabaw dla najmłodszych, parking i lokal usługowy. Podziemna kondygnacja mieści w sobie komórki lokatorskie a wszystkie poziomy są obsługiwane przez cichobieżne windy. Do lokali parterowych przynależą ogródki, zaś te na wyższych kondygnacjach posiadają balkony bądź tarasy. Przyjazne i pełne udogodnień sąsiedztwo, stanowi gwarancję komfortowej codzienności.