Autor: Iza
15 marca, 2019Newsy

Promocyjne ceny na atrakcyjne domy

Zakup nieruchomości to odpowiedzialna i istotna pod względem finansowym transakcja, którą warto dobrze przeanalizować. Jeżeli chcesz zaoszczędzić środki, wcale nie musisz godzić się na jakiekolwiek kompromisy, względem jakości budynku czy jego lokalizacji. Sprawdź, jak atrakcyjnie wyglądają ceny promocyjne, którymi objęte zostały lokale, powstające w ramach projektu Osiedle Wschodnie w Skowarczu - mieszkania.

To wyjątkowy pomysł, który oferuje mieszkania bezczynszowe, położone w dwulokalowych domach jednorodzinnych. Co to oznacza dla Ciebie? Ponosisz koszty zakupu i eksploatacji, charakterystyczne dla mieszkania a otrzymujesz przestrzeń, typową dla domu.

Deweloper Profesjonal24 Sp. z o.o. informuje, iż w ramach sprzedaży nieruchomości, których odbiór przewidziany został na wrzesień 2019 roku, pozostały już tylko dwa lokale, dostępne w promocyjnych cenach. Są to nieruchomości o powierzchni 75,63 m2, składające się z salonu, trzech sypialni, kuchni, WC, łazienki oraz poddasza, dającego dużą swobodę aranżacyjną. Przynależne do nich działki, posiadają powierzchnię 70 m2. Możesz stać się ich właścicielem już za 306 000 złotych.

Kolejna pula lokali, których realizacja przewidziana została na wrzesień 2020 roku, również jest dostępna w promocyjnych cenach sprzedaży. Ich powierzchnia także wynosi 75,63 m2 a wielkość przynależnych działek waha się od 65 m2 do 75 m2. Przewidziane ceny promocyjne, rozpoczynają się od 286 000 złotych. Najlepszy czas na planowanie przyszłości jest właśnie teraz!