26 listopada, 2018Strona główna

Ruszyła realizacja kolejnego budynku

Deweloper Zielone Patio Sp. z o. o. informuje, iż prace związane z budową kolejnej nieruchomości, wchodzącej w skład osiedla Zielone Patio trwają a dzięki sprzyjającej aurze, ich przebieg jest zgodny z założonym harmonogramem. To doskonała informacja dla wszystkich tych, którzy już zdecydowali się na zakup mieszkania, w ramach budynku nr 3 jak i osób poszukujących lokalu, na którego realizację nie trzeba będzie zbyt długo czekać.Deweloper Zielone Patio Sp. z o. o. informuje, iż prace związane z budową kolejnej nieruchomości, wchodzącej w skład osiedla Zielone Patio trwają a dzięki sprzyjającej aurze, ich przebieg jest zgodny z założonym harmonogramem. To doskonała informacja dla wszystkich tych, którzy już zdecydowali się na zakup mieszkania, w ramach budynku nr 3 jak i osób poszukujących lokalu, na którego realizację nie trzeba będzie zbyt długo czekać.

Deweloper Zielone Patio Sp. z o. o. informuje, iż prace związane z budową kolejnej nieruchomości, wchodzącej w skład osiedla Zielone Patio trwają a dzięki sprzyjającej aurze, ich przebieg jest zgodny z założonym harmonogramem. To doskonała informacja dla wszystkich tych, którzy już zdecydowali się na zakup mieszkania, w ramach budynku nr 3 jak i osób poszukujących lokalu, na którego realizację nie trzeba będzie zbyt długo czekać.

Ściany poszczególnych kondygnacji pną się ku górze i powoli pozwalają zapoznać się z ostateczną bryłą budynku. Staranne wykonanie oraz zastosowanie wyłącznie sprawdzonych materiałów jest gwarancją wysokiej jakości i trwałości, której poszukujesz dla siebie.

Dlaczego warto zwrócić uwagę właśnie na tę inwestycję? Jej atrakcyjne położenie – w mocno rozwijającej się dzielnicy Łostowice docenisz każdego dnia. Bliskość centrum Gdańska (5 km) oraz Obwodnicy Trójmiejskiej (najbliższy zjazd oddalony o 2 km), zapewnią stały kontakt z wielkomiejską infrastrukturą i sprawne poruszanie się po całym regionie, pozwalając jednocześnie na życie w spokojniejszym otoczeniu. Wszystko, czego potrzebujesz na co dzień, jest w zasięgu ręki.

Mieszkania zostały funkcjonalnie urządzone a pośród dostępnych jeszcze ofert, znajdują się lokale o powierzchni od 50,6 m2 do 65,6 m2, w układzie 2- lub 3- pokojowym. Ich ceny rozpoczynają się od 290 950 złotych.