Autor: Iza
6 czerwca, 2019Newsy

Wysoki standard wykończenia mieszkań!

Na co warto zwracać uwagę, kupując nieruchomość? Głównym czynnikiem, decydującym o komforcie życia, jest jakość wykończenia. To równie istotne jak układ, powierzchnia oraz lokalizacja. Poszukując nowego mieszkania w Gdańsku, warto zwrócić uwagę na osiedle Zakątek Łostowice. To właśnie tam znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Deweloper NIERUCHOMOŚCI GD sp. z o o. postawił na nowatorski, pełen nowoczesnych rozwiązań projekt, którego realizacja, opiera się na wysokich jakościowo materiałach. Prace wykonywane przez sprawdzonych specjalistów, wyróżniają się dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dlatego też, inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem i spełni oczekiwania nawet tych klientów, o ponadprzeciętnych wymaganiach.

Budynki, wchodzące w skład inwestycji Zakątek Łostowice, zaprojektowane zostały w technologii murowanej, z balkonami i stropami monolitycznymi, żelbetowymi, typu filigran. To połączenie, które efektownie wykorzystuje tradycyjne, sprawdzone metody oraz nowatorskie rozwiązania budowlane.

Ściany mieszkań wykończone będą maszynowymi tynkami gipsowymi, klatki schodowe – tynkami cementowo – wapiennymi. Parapety wewnętrzne z konglomeratu botticino, uchylne bramy garażowe, balustrady balkonów oraz na klatkach schodowych, wykonane z stali malowanej proszkowo – to tylko kilka z elementów standardu deweloperskiego. Chodniki prowadzące do budynków oraz wjazdy do garaży, wyłożone zostaną kostką POLBRUK. W ramach zewnętrznych części wspólnych zaprojektowano plac zabaw dla najmłodszych, elementy małej architektury oraz zieleń.