Rzeszów - Nowe mieszkania i domy

O nas

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem nowego mieszkania i domu w Rzeszowie i okolicy, to trafili Państwo pod właściwy adres! Dzięki naszemu serwisowi mogą Państwo przeglądać liczne oferty nieruchomości z rynku pierwotnego, porównywać je ze sobą, a w końcu wybrać tę najlepiej spełniającą Państwa oczekiwania.

Zadaniem naszego serwisu jest pomoc w podjęciu jednej z najważniejszych decyzji w życiu, mianowicie tej o zakupie własnego „M”. Rozliczne opcje dostępne na portalu, zostały stworzone z myślą o potrzebach klientów rynku mieszkaniowego. Znajdą tu Państwo ceny, lokalizacje i inne ważne informacje na temat inwestycji deweloperskich Rzeszów.

Jeżeli mają Państwo sprecyzowane wymagania, polecamy skorzystać z naszej intuicyjnej wyszukiwarki, która pozwala przeglądać oferty nowych domów i mieszkań Rzeszów wedle określonych parametrów, takich jak liczba pokoi, cena, powierzchnia czy rodzaj zabudowy. Dzięki temu ułatwieniu poszukiwanie wymarzonych czterech ścian stanie się czystą przyjemnością.

W celu zdobycia bardziej szczegółowych informacji na temat rynku pierwotnego Rzeszowa zapraszamy do zakładki Newsy, gdzie regularnie publikujemy artykuły na temat deweloperów i inwestycji deweloperskich z Rzeszowa i okolic. Dzięki naszym materiałom będą Państwo zawsze na bieżąco.

Pamiętamy także o tych z Państwa, którzy planują kupić własne „M” przy wsparciu rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. W trosce o tę grupę klientów stworzyliśmy specjalną zakładkę MDM, gdzie na bieżąco zamieszczamy ważne informacje związane z projektem. Nie brakuje publikacji na temat zasad programu MDM, aktualnych limitów cen mieszkań w MDM Rzeszów czy nowości takich jak nowelizacja ustawy o MDM. Dodatkowo przy wszystkich inwestycjach objętych dopłata MDM znajduje się specjalny znacznik. Wzrokowcom polecamy skorzystanie z mapy, gdzie nowym domom i mieszkaniom w MDM z Rzeszowa zadedykowaliśmy kolor niebieski.

Innym wyróżnikiem naszego serwisu są zakładki Porady oraz Ważne i na temat, gdzie znaleźć można artykuły stanowiące pomoc w zakupie nowego mieszkania w Rzeszowie. Sporo uwagi poświęcamy urbanistyce miast, miejscom wartym zamieszkania, aranżacji wnętrz czy kredytom hipotecznym.

Nasz serwis posiada także rozbudowaną bazę deweloperów Rzeszów. Dzięki temu poznają Państwo liczne oferty deweloperów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Stwarzamy także możliwość szybkiego i łatwego kontaktu z danym inwestorem oraz zadania pytania na temat realizowanych projektów.

 

0.85