Deweloper SDG Development Wrocław
SDG Development Sp. z o.o.

SDG Development  to spółka o krajowym kapitale specjalizująca się w realizacjach inwestycji w sektorze budowlanym, a w szczególności projektach developerskich o charakterze wielorodzinnym na terenie miasta Wrocławia oraz miejscowości sąsiadujących.

Strategicznym celem firmy jest budowa dobrych jakościowo mieszkań, domów i apartamentów w atrakcyjnych lokalizacjach i po konkurencyjnych cenach. Wybiera do tego wyłącznie lokalizacje powszechnie uznane za dobre, z dogodnym dojazdem do centrum miasta i zapewniające bliskość głównych arterii miasta. Spełniając te kryteria w strategię firmy wpisuje się obecnie realizowana inwestycja - Zaułek Złotnicki.

Oferowane domy, apartamenty i mieszkania budowane są w najwyższych standardach i z najlepszych jakościowo materiałów budowlanych dostępnych na rynku. Wybierane materiały są nowoczesne i ekologiczne. Spółka dba w ten sposób o wysoką estetykę i ciepło wnętrz, a co za tym idzie także o dobre samopoczucie i zdrowie swoich klientów.

Budowane przez SDG Development osiedla mają na celu bezpieczeństwo i wygodę klientów. Firma tworzy enklawy przyjazne mieszkańcom o wysokim komforcie użytkowania i rodzinnej kameralnej atmosferze. Buduje wśród zieleni, blisko centrum, a jednak z dala od miejskiej wrzawy i zgiełku. Daje przestrzeń życiową, której brakuje na tradycyjnych blokowiskach.

Dane adresowe
Adres: ul. Legnicka 46 pok. 21
Kod: 53-674
Miasto: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Dane kontaktowe
www
Sprawdź promocje
mieszkania Zaułek Złotnicki III
MdM
Zaułek Złotnicki III

SDG Development Sp. z o.o.

Wrocław, Fabryczna, Złotniki

Powierzchnia: 53,6 m2 - 83,8 m2
Pokoi: 2 - 4
Cena: 251 920 zł - 376 920 zł
(od 4 500 zł/m2)
lista mieszkań (9) dodaj do schowka Pokaż na mapie Zapytaj o kredyt

Wyślij zapytanie o dom lub mieszkanie

 

JEDNO zapytanie = WIELE ciekawych ofert
Województwo
Szukam mieszkania/domu
Lokalizacja nieruchomości
 
Typ nieruchomości*
Miejscowość*