Słoneczne Stabłowice


  • Wrocław, Fabryczna, Stabłowice, ul. Stabłowicka 118
  • Termin oddania: IV kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Słoneczne Stabłowice


Przy ulicy Stabłowickiej 118 nad rzeką Bystrzycą powstaje nowe osiedle społeczne dewelopera Archicom. W ramach inwestycji Słoneczne Stabłowice oddane zostaną funkcjonalne i ustawne mieszkania, które otwierają przed przyszłymi właścicielami szerokie możliwości aranżacyjne. Szeroki wybór układów i metraży sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Parom oraz singlom polecić należy kompaktowe lokale 2-pokojowe, z kolei dla rodzin z dziećmi oraz tych, którzy cenią przestrzeń przygotowano wygodne 3- i 4-pokojowe „M”. W trosce o indywidualne potrzeby nabywców deweloper daje możliwość połączenia kuchni z salonem. Każde z proponowanych mieszkań posiada powierzchnię dodatkową w postaci balkonu, loggii, tarasu lub ogródka. Dzięki temu mieszkańcy osiedla Słoneczne Stabłowice mają możliwość zacząć dzień od aromatycznej kawy na świeżym powietrzu czy też mogą pozwolić sobie na wieczorny relaks i oddech od aktywnym dniu. Miłośnikom przyrody polecić należy mieszkania umiejscowione w pierwszej linii, zapewniają one wyjątkowe widoki na Bystrzycę oraz otaczający ją starodrzew.

Inwestycja Słoneczne Stabłowice dedykowana jest wszystkim, dla których własne miejsce do życia to znacznie więcej niż cztery ściany. Unikatowe rozwiązania osiedli społecznych Archicomu sprawiają, że sąsiad przestaje być anonimową osobą, a staje się doskonałym kompanem do wspólnego grilla czy pomocą w opiece nad dziećmi. Dzięki temu mieszkańcy mogą nie tylko zawierać nowe znajomości, ale także czuć się bezpiecznie. Deweloper pomyślał o przestrzeniach, takich jak: plac zabaw czy klub mieszkańca ze strefą telewizyjną, kanapą, piłkarzykami oraz aneksem kuchennym.

Jeżeli poszukujesz wygodnego mieszkania od sprawdzonego dewelopera, Słoneczne Stabłowice to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Deweloper Archicom może pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem i wieloma ukończonymi inwestycjami na koncie. Poza wysokiej jakości nowym „M”, firma zapewnia pomoc z zakresu wyboru lokalu, metod finansowania oraz oferty wykończeniowej.

 

Aktualnie w sprzedaży 

Budynek Z1 - planowany termin oddania sierpień 2019

Budynek Z3 - planowany termin oddania sierpień 2019 
Budynek Z4 - planowany termin oddania sierpień 2019 
Budynek Z5 - planowany termin oddania sierpień 2019
Budynek Z7 - planowany termin oddania sierpień 2019 
Budynek Z8 - planowany termin oddania październik 2019 

 

LOKALIZACJA
Nowe mieszkanie na Stabłowicach zachwyci każdego, kto poszukuje cichego i spokojnego miejsca do życia. Sąsiedztwo rzeki Bystrzycy to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku oraz osób, które stawiają na relaksujące spacery czy pikniki. W pobliżu osiedla Słoneczne Stabłowice można znaleźć także liczne ścieżki spacerowe i tereny zielone, które zachęcają to spędzania czasu na świeżym powietrzu. Stabłowice to także rozwinięta infrastruktura – w okolicy nie brakuje sklepów, punktów usługowych, przychodni czy lokali gastronomicznych. Rodziny z dziećmi z pewnością ucieszy bliskość przedszkoli i nowej szkoły. Dzięki dostępnym w pobliżu przystankom autobusowym i stacji kolejowej problemu nie stanowi także komunikacja z innymi częściami Wrocławia.

Handel i usługi
W pobliżu inwestycji zlokalizowane są liczne sklepy, wśród których można wymienić: Dino, Lidl, Biedronkę, Freshmarket oraz kilka prywatnych sklepów spożywczych. W poszukiwaniu pyszności warto zajrzeć do Dobra Robota Pizza.

Komunikacja
W sąsiedztwie inwestycji zlokalizowany jest przystanek autobusowy Stabłowicka, z której odjechać można linią 103 oraz 104. Ponadto w nieco dalszej odległości znaleźć można parking typu Park&Ride umożliwiający przesiadkę na tramwaje linii 10 i 20 oraz autobusy linii 103, 403 i 435. Na swobodę komunikacji wpływa także bliskość stacji kolejowej Wrocław Pracze oraz dobry dojazd do głównych arterii miasta: AOW i ulicy Legnickiej.

Edukacja
W okolicy nowych mieszkań na Stabłowicach nie brakuje także placówek edukacyjnych. W pobliżu osiedla znaleźć można: Przedszkole nr 62, Przedszkole nr 10, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12, Szkołę Podstawową nr 22, Szkołę Podstawową nr 95, Gimnazjum nr 22. Niedaleko zlokalizowane są także Centrum Badań EIT+ oraz Wyższa Szkoła Humanistyczna we Wrocławiu.

Opieka medyczna
Do dyspozycji mieszkańców osiedla Słoneczne Stabłowice jest przychodnia oraz Apteka EXPRESSPHARM.

Sport i rekreacja
Właściciele nowych mieszkań w inwestycji Słoneczne Stabłowice będą mogli cieszyć się niezwykłym sąsiedztwem rzeki Bystrzycy. Spacerując wzdłuż jej brzegu dotrzeć można do polany rekreacyjnej, która idealnie nada się na piknik w gronie rodziny i znajomych. W okolicy znaleźć można także liczne ścieżki rowerowe, stawy oraz stadninę koni. W poszukiwaniu relaksu warto udać się również do Lasku Stabłowickiego. 

Szczegóły inwestycji Słoneczne Stabłowice


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperArchicom S.A.
Słoneczne Stabłowice
Województwodolnośląskie
Miasto/PowiatWrocław

Miasto/StrefaStabłowice
Data zakończeniaIV kwartał 2019
PowierzchniaBrak informacji
Liczba pokoiBrak informacji

Technologia i standard wykończenia


Etap

częściowo zakończona

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

stan deweloperski, pod klucz

Infrastruktura

komunikacja miejska, ochrona, plac zabaw dla dzieci, centrum sportowe

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, usługi, szkoła, sklep spożywczy

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 15 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Liczba planowanych budynków

7


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeSłoneczne Stabłowice

ul. Stabłowicka 124, Wrocław