Autor: Dopoznania.pl
31 marca, 2023Newsy

Piętro czy parter – oto jest pytanie

Mieszkanie na parterze czy na piętrze – które z nich bardziej Cię skusi? W inwestycji Lisowice Park masz możliwość wyboru między lokalami ulokowanymi na parterze oraz tymi na piętrze. Jaką decyzje podjąć, aby za jakiś czas jej nie żałować?

Każdy z lokali ma powierzchnie ok. 84 m2. Metraż ten podzielony jest miedzy 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienkę, wiatrołap i korytarz. Do każdego z nich przynależeć będzie również przestronny ogródek o powierzchni od 80 do 114 m2. Tu jednak kończą się podobieństwa nowych „M”.

Zaletą lokali usytuowanych na piętrze jest dodatkowa powierzchnia w postaci antresoli. Ta forma zabudowy to aż 39 m2 dodatkowej powierzchni użytkowej, którą można zaaranżować jako sypialnię, pokój dla dzieci czy w ostatnich czasach modne – biuro, gdzie spokojnie będziemy mogli pracować.

Jeśli już wybraliście, czy chcecie mieszkać na piętrze czy na parterze – koniecznie sprawdźcie zalety samej lokalizacji. Osiedle Lisowice Park położone jest bowiem w malowniczym otoczeniu, z dala od zgiełku miasta. W najbliższej okolicy znaleźć można tereny rekreacyjne, które pokochają osoby lubiące spacery czy wyprawy rowerowe. Działają tu także sklepy czy punkty usługowe.

Lisowice Park to idealna propozycja dla tych, którzy po wielu godzinach spędzonych w pracy szukają swojej ostoi, gdzie w ciszy i spokoju będą mogli odpocząć po ciężkim dniu, a w weekendowa kawa czy grill wynagrodzą trudy całego tygodnia. Jeśli szukasz właśnie takiego miejsca pod Wrocławiem – koniecznie sprawdź ofertę dewelopera Omega Buildings.