Autor: dopoznania.pl
31 sierpnia, 2023Newsy

Postaw na zielone Lisowice Park

Szukasz miejsca dla swojej rodziny, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie na tyle blisko Wrocławia, aby bez problemów dojechać do pracy czy przetransportować dzieci do szkoły? Oferta Lisowice Park będzie idealna dla Ciebie. Niewielka miejscowość Lisowice, w której znajduje się ta inwestycja, zauroczy Cię terenami zielonymi – i nie tylko!

Inwestycja od Omega Buildings znajduje się zaledwie 15 km od granic Wrocławia, do którego dojechać można bez problemów. Jednak, tak naprawdę, mieszkańcy będą mieli pod ręką wszystkie niezbędne punkty – sklep spożywczy, tereny rekreacyjne, kościół, paczkomat, a nawet punkt odbioru Lokalny Rolnik, znajdujący się w Bogdaszowicach. Tym samym inwestycja ta pozwala zbliżyć się do natury nie tylko poprzez spacery, ale i ekologiczne, zdrowe jedzenie.

Piętro czy parter? To Ty wybierasz, która opcja na osiedlu Lisowice Park będzie dla Ciebie najwygodniejsza. Obie opcje mają około 84 m2, które podzielono między dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienkę, wiatrołap oraz korytarz. Dodatkowo, w przypadku mieszkań na piętrze, klienci mają możliwość powiększyć swój lokal o antresolę o powierzchni 39 m2. Do każdego z „M” przynależeć będzie ogródek o powierzchni od 80 do 114 m2.

Lisowice Park to projekt położony w malowniczej okolicy, pełnej zieleni. Jeśli więc szukasz dla swojej rodziny mieszkania w miejscu, które zagwarantuje Wam bliskość natury oraz możliwość obcowania z nią na co dzień – koniecznie sprawdź ofertę dewelopera.