Linea Sp. z o.o.


Linea Sp. z o.o. jest firmą, której głównym celem jest tworzenie komfortowych lokali cechujących się wysoką estetyką i funkcjonalnością. Projekty dewelopera nie ograniczają się jedynie do brył architektonicznych, ale obejmują także kompleksowo całe otoczenie wraz z aranżacją zieleni i małej architektury. Firma cieszy się popularnością ze względu na dbałość o każdy szczegół – głównymi cechami jej inwestycji jest doskonała lokalizacja z uwzględnieniem dostępu do infrastruktury handlowo-usługowej oraz komunikacji.

Pierwszą realizacją firmy była Osada Leśna w Dąbrówce pod Poznaniem. To długofalowy projekt, którego budowa rozpoczęła się już ponad 10 lat temu. Inwestycja obejmuje zabudowę jedno- oraz wielorodzinną, a także szereg budynków usługowych, wśród których wymienić można m.in. szkołę, centrum handlowe. Osada Leśna to samowystarczalny kompleks, w którym swoje miejsce znajdą wszyscy, którym zależy na połączeniu wygody, dostępu do miejskich udogodnień oraz bliskości terenów zielonych.

Szczególną zaletą Linea Sp. z o.o. jest fakt, że prowadzi ona prace ukierunkowane na działania społeczne na rzecz gminy i jej mieszkańców, które obejmują budowę przyległych do inwestycji dróg dojazdowych wraz z kompletnym oświetleniem. Linea jako zaangażowany w życie gminy deweloper, przekazała tereny pod budowę szkoły podstawowej w Dąbrówce oraz kościoła. Firma stworzyła także projekty obu budynków.

Najlepszym potwierdzeniem rzetelności i jakości dewelopera są zdobyte przez niego nagród. Linea może pochwalić się m.in. wyróżnieniem w konkursie na Najlepiej Zagospodarowaną Przestrzeń Publiczną w Wielkopolsce oraz Budowlanym Oscarem dla Gimnazjum w Skórzewie. 

Dąbrówka, ul. Platanowa 2

62-070 Dąbrówka
wielkopolskie

61 8 ... Pokaż numer
www

Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Murowana Goślina – Stolarska i Pogodna

Linea Sp. z o.o.

Murowana Goślina,

Powierzchnia:25,32  - 74,94 m2
Liczba pokoi:1 - 4
Liczba ofert:37
140 829,84  - 336 415,00 zł
Powierzchnia:27,05  - 122,32 m2
Liczba ofert:133
167 710,00  - 699 999,00 zł