Linea Sp. z o.o.

Linea Sp. z o.o. jest firmą, której głównym celem jest tworzenie komfortowych lokali cechujących się wysoką estetyką i funkcjonalnością. Projekty dewelopera nie ograniczają się jedynie do brył architektonicznych, ale obejmują także kompleksowo całe otoczenie wraz z aranżacją zieleni i małej architektury. Firma cieszy się popularnością ze względu na dbałość o każdy szczegół – głównymi cechami jej inwestycji jest doskonała lokalizacja z uwzględnieniem dostępu do infrastruktury handlowo-usługowej oraz komunikacji.

Pierwszą realizacją firmy była Osada Leśna w Dąbrówce pod Poznaniem. To długofalowy projekt, którego budowa rozpoczęła się już ponad 10 lat temu. Inwestycja obejmuje zabudowę jedno- oraz wielorodzinną, a także szereg budynków usługowych, wśród których wymienić można m.in. szkołę, centrum handlowe. Osada Leśna to samowystarczalny kompleks, w którym swoje miejsce znajdą wszyscy, którym zależy na połączeniu wygody, dostępu do miejskich udogodnień oraz bliskości terenów zielonych.

Szczególną zaletą Linea Sp. z o.o. jest fakt, że prowadzi ona prace ukierunkowane na działania społeczne na rzecz gminy i jej mieszkańców, które obejmują budowę przyległych do inwestycji dróg dojazdowych wraz z kompletnym oświetleniem. Linea jako zaangażowany w życie gminy deweloper, przekazała tereny pod budowę szkoły podstawowej w Dąbrówce oraz kościoła. Firma stworzyła także projekty obu budynków.

Najlepszym potwierdzeniem rzetelności i jakości dewelopera są zdobyte przez niego nagród. Linea może pochwalić się m.in. wyróżnieniem w konkursie na Najlepiej Zagospodarowaną Przestrzeń Publiczną w Wielkopolsce oraz Budowlanym Oscarem dla Gimnazjum w Skórzewie. 

Dąbrówka, ul. Platanowa 2

62-070 Dąbrówka
wielkopolskie

61 8 ... Pokaż numer
www

Zapytaj o szczegóły

  • Zapytaj o rabat lub ofertę specjalną.
  • Zapytaj o preferencje dla kupujących za gotówkę
  • Zapytaj o dostępność pomieszczeń dodatkowych (komórka lokatorska, miejsce postojowe, wózkarnia)

Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Dąbrówka - Leśna Polana

Linea Sp. z o.o.

Dąbrówka, Dopiewo

Powierzchnia:27,47  - 140,64 m2
Termin oddania:IV kwartał 2020
Liczba pokoi:3 - 6
Liczba ofert:141

Dąbrówka - Osada Leśna

Linea Sp. z o.o.

Dąbrówka, Dopiewo

Powierzchnia:74,91  - 75,20 m2
Termin oddania:II kwartał 2019
Liczba pokoi:2 - 4
Liczba ofert:4

Murowana Goślina

Linea Sp. z o.o.

Murowana Goślina, Murowana Goślina

Powierzchnia:35,00  - 59,00 m2
Termin oddania:II kwartał 2019
Liczba pokoi:1 - 3