Lawendowe Niebo - inwestycja wyprzedana


  • Wrocław, Psie Pole, Lipa Piotrowska, ul. Lawendowa
  • Liczba pokoi: 5 - 6
  • Powierzchnia: 170,00  - 182,00 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Lawendowe Niebo - inwestycja wyprzedana


Lawendowe Niebo to kameralne osiedle budynków jednorodzinnych, których funkcjonalność, klasyczna estetyka, cena i przede wszystkim doskonała lokalizacja stanowią o ich wyjątkowości i bezkonkurencyjności.

Zespół 32 budynków powstanie w przepięknej, przylegającej do południowej części Wrocławia okolicy, sąsiadującej wyłącznie z reprezentacyjnymi domami jednorodzinnymi, lasem oraz z rozległymi terenami spacerowymi. Ta wyjątkowa lokalizacja łączy w sobie wszystkie atuty miejsca, w którym powinien znajdować się dom, a więc piękno otoczenia, ustronność, a jednocześnie łatwe i szybkie połączenie komunikacyjne z miastem.

 

Domy szeregowe powstają w tradycyjnej konstrukcji murowanej. Wszystkie ściany zewnętrzne, konstrukcyjne jak i działowe budowane są z bloczków silikatowych. Dach ma drewnianą więźbę dachową pokrytą prostokątną dachówką cementową firmy Braas.

W skrócie o standardzie możemy powiedzieć, że budynki z zewnątrz są całkowicie wykończone, mówimy tu o elewacjach, dachu, drogach dojazdowych, chodnikach i podjazdach. Od strony ogródków mamy wyrównaną ziemię oraz ogrodzoną działkę - ogródek każdego szeregu (tarasów nie ma w standardzie). Wewnątrz budynki na dwóch kondygnacjach (parter i I piętro bez poddasza) mają wykonane - rozprowadzone wszystkie instalacje (elektryczną, wodno - kanalizacyjną, centralnego ogrzewania i gazową), ściany otynkowane tynkiem maszynowym gipsowym, na podłogach wylewka betonowa.

Poddasze w oferowanej cenie oddawane jest jako nieużytkowe tzn. ocieplenie jest włożone w strop pomiędzy pierwszym piętrem a poddasze, połacie dachu są nieocieplone i brak jest okien połaciowych. Cena domu nie obejmuję pieca z grzejnikami i schodów wewnętrznych, elementy te można za dopłatą zamówić, lub zamontować we własnym zakresie po odbiorze szeregu.

Przywiązujemy dużą wagę do wyglądu naszych budynków i dlatego elewacje zostaną wykonane z wykorzystaniem tynku mozaikowego i kamienia dekoracyjnego Stegu, całości dopełnia prostokątna grafitowa dachówka Stegu i drewniane drzwi wejściowe z naświetlem Urzędowski.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Lawendowe Niebo - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperRoztocki i wspólnicy Spółka Jawna
Lawendowe Niebo - inwestycja wyprzedana
Województwodolnośląskie
Miasto/PowiatWrocław

Miasto/StrefaLipa Piotrowska
Data zakończeniaII kwartał 2020
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia170,00  - 182,00 m2
Liczba pokoi5 - 6

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

szeregowy

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska

Parking

garaż w budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Kanalizacja

tak

Dach

dwuspadowy

Dom graniczący z terenem zielonym

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

jednopiętrowy z poddaszem użytkowym


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeLawendowe Niebo - inwestycja wyprzedana

ul. Grabiszyńska 281, Wrocław