Młody Grunwald - inwestycja wyprzedana


  • Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Jeleniogórska 7
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 28,40  - 104,90 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie1 DOSTĘPNE MIESZKANIE

Opis inwestycji Młody Grunwald - inwestycja wyprzedana


Ostatnie gotowe mieszkania od 5 600zł/m2

 

Młody Grunwald to powstająca u zbiegu ulic Jeleniogórskiej i Kamiennogórskiej inwestycja mieszkaniowa od Ronson Development. Realizacja projektu została podzielona na 3 etapy. Młody Grunwald to idealna propozycja zarówno dla singli, jak i większych rodzin. Zróżnicowane układy mieszkań (od kawalerek do 4-pokojowych) oraz metraże (od 33 do 141 m2) dają swobodną możliwość wyboru nowym lokatorom. Każdy znajdzie tu coś idealnie dopasowanego do własnych potrzeb i oczekiwań. Każde „M” wyposażono w powierzchnie dodatkowe w postaci balkonu lub ogródka. Na poziomie podziemnym przygotowano halę garażową.

Połączenie nowoczesnej architektury, wysokiej jakości i przystępnej ceny sprawia, że inwestycja cieszy się sporym zainteresowaniem wśród klientów rynku nieruchomości. Miejsce to przyciąga zarówno rodowitych poznaniaków, jak i osoby z innych miast, które postanowiły zamieszkać w stolicy wielkopolski.

Ciekawą propozycją, która z pewnością ucieszy rodziców, jest działające na terenie inwestycji przedszkole. Dobrze wyposażone przedszkole pozwoli rozwijać dzieciom pasje i zainteresowania, a rodzice nie będą tracić czasu na codzienne dowożenie pociech do placówki.

Z myślą o potrzebach dzisiejszych klientów, Ronson Development proponuje wykończenie mieszkania pod klucz. Przygotowana razem z redNet Dom oraz Galerie Venis oferta otwiera przed kupującymi szerokie możliwości. Każdy klient może wybierać pomiędzy kilkoma pakietami wykończenia, dobierając materiały i rozwiązania najlepiej pasujące do jego oczekiwań i stylu. To oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Ceny za wykończenie mieszkania pod klucz zaczynają się już od 490 zł/m2.

LOKALIZACJA
Inwestycja Ronson Development zlokalizowana została w zachodniej części Poznania, na terenie dzielnicy Grunwald. Lokalizacja ta nie od dziś cieszy się sporym zainteresowaniem osób poszukujących własnych czterech kątów. Wszystko dzięki temu, że łączy w sobie wiele zalet i pozwala cieszyć się wszystkimi urokami Poznania.

Jedną z korzyści posiadania nowego mieszkania na Grunwaldzie jest możliwość szybkiej komunikacji z centrum miasta. W odległości 500 metrów od osiedla znaleźć można przystanki autobusowe i tramwajowe, a podróż w okolice Starego Rynku zajmuje tylko kilkanaście minut. Dzięki temu mieszkańcy w każdej chwili korzystać mogą z kulturalno-rozrywkowej oferty Poznania. Także sam Grunwald ma sporo do zaoferowania. W okolicy nowych mieszkań działają liczne sklepy, punkty usługowe, placówki medyczne oraz lokale gastronomiczne. Rodziny z dziećmi z pewnością docenią bogatą ofertę szkół i przedszkoli zlokalizowanych w pobliżu inwestycji.

Grunwald to także przepiękne tereny rekreacyjne. Właściciele mieszkań od Ronson Development tuż za przysłowiowym progiem znajdą odpoczynek i wytchnienie po aktywnym dniu. Zielone sąsiedztwo docenią zarówno miłośnicy aktywności fizycznej, jak i osoby preferujące spokojne, odprężające spacery.

Handel
Jednym z wielu atutów lokalizacji inwestycji dewelopera Ronson Development jest duży wybór punktów handlowych. W okolicy działają m.in.: Biedronka, Sklep ABC, Freshmarket, Sklep Spożywczy Społem.

Usługi
W sąsiedztwie osiedla przy ul. Jeleniogórskiej znajduje się kilka lokali gastronomicznych, wśród których można wymienić: La Marca Italiano, SŁOIK Jeleniogórska, Smaki Naszych Mam, Restauracja Dimitris czy Szybka Pizza. W okolicy zlokalizowanych jest również kilka punktów usługowych, w tym: fryzjer, Urząd Pocztowy nr 47, Bank PKO czy bankomaty Euronet i PKO.

Komunikacja
Właściciele mieszkań na osiedlu Młody Grunwald mogą cieszyć się dostępem do bardzo dobrze rozwiniętej komunikacji miejskiej Poznania. W pobliżu znajdują się przystanki autobusów linii nr: 50 oraz nocnej 251, a także linie tramwajowe nr: 1, 6, 13 i 15. Dzięki temu bez problemowo można dostać się do centrum Poznania.

Opieka medyczna
Dużą zaletą nowych domów na ul. Jeleniogórskiej  jest dobry dostęp do ośrodków zdrowia, takich jak Prywatna Lecznica Certus. W okolicy można również znaleźć kilka aptek m.in. Aptekę Viola, Aptekę Junikowska.

Edukacja
Nowe osiedle na Grunwaldzie zlokalizowana jest niedaleko placówek edukacyjnych. W okolicy działają: Niepubliczne Przedszkole Wszystkie Skarby Mamy, Przedszkole Niepubliczne i Żłobek Tęczowa Kraina, Przedszkole nr 28 im. Małych Astronomów, Przedszkole nr 38 im. Orlego Gniazda, Szkoła Podstawowa nr 54, Szkoła Podstawowa nr 80, Szkoła Podstawowa nr 7, Liceum Plastyczne im. P. Potworowskiego, XI Liceum Ogólnokształcące J.W. Zembrzuskich.

Dzięki dobrej komunikacji mieszkańcy Młodego Grunwaldu zyskują łatwy dostęp do poznańskich uczelni m.in. Uniwersytetu Adama Mickiewicza, Uniwersytetu Ekonomiczny, Politechnika Poznańska.

Sport i rekreacja
Mieszkańcy nowego osiedla przy Jeleniogórskiej mają dostęp do wielu terenów zielonych. Niedaleko inwestycji położony jest Lasek Marceliński. Ponadto w pobliżu znajduje się Centrum Fitness Olymp, Korty Tenisowe Joppol czy Reebok Crossfit Poznań.

Kultura i rozrywka
Dobra komunikacja w pobliżu osiedla Młody Grunwald pozwala łatwo dostać się do centrum Poznania, co pozwala korzystać ze wszelkich atrakcji kulturalno-rozrywkowych jakie oferuje. Nieopodal inwestycji od Ronson Development znajduje się INEA Stadion, gdzie odbywają się mecze piłki nożnej drużyny Lech Poznań, a także koncerty i festiwale.

Szczegóły inwestycji Młody Grunwald - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperRonson Development
Młody Grunwald - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaJunikowo
Data zakończeniaIII kwartał 2019
Powierzchnia28,40  - 104,90 m2
Liczba pokoi1 - 4

Technologia i standard wykończenia


Etap

częściowo zakończona

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

stan deweloperski

Infrastruktura

plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, apteka, komunikacja miejska, szkoła, ośrodek zdrowia, sklep spożywczy, centrum handlowe

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe, 1-poziomowe z antresolą

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, komórka lokatorska, pomieszczenie na rowery i wózki

Liczba planowanych budynków

3


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeMłody Grunwald - inwestycja wyprzedana

ul. Kamiennogórska 5, Poznań